Ovaj papak!!

Cigara

Active member
je sramežljiv,pa moram ja urgirat.Samo vi kupite,pa nemorate ni podić :mrgreen: :mrgreen:

 
Ma ak treba bum mu ih ja kupil...mislim ak je za trku u BJ. Jer ovi naši trkači...ma ništ od njih...samo pijeju :mrgreen:
 
opet se ne vide slike...
bar ih moja malenkost ne vidi! :evil:
 
Kako si to namjestio da se vidi sadržaj ekrana kao slika?
 
Nike said:
Kako si to namjestio da se vidi sadržaj ekrana kao slika?
Stisneš gumb Print Screen i onda odeš u Paint i stisneš Odabereš Paste i to je to!
 
:mrgreen:
Ti ne možeš na Cigarin forum, ne kužiš zajebanciju :wink:
 
miro said:
Opet ste počeli psovati kao kočijaši....Bože...kakav riječnik.....
daj probaj quote pa onda reci :mrgreen:
 
Nike said:
:mrgreen:
Ti ne možeš na Cigarin forum, ne kužiš zajebanciju :wink:
A jebi ga! A ja mislila aaaaaaaaaaaaaaaaa jjjjjjjjjooooooooooooooooj ahahahahaha :mrgreen:
 
Medo said:
Nike said:
:mrgreen:
Ti ne možeš na Cigarin forum, ne kužiš zajebanciju :wink:
A jebi ga! A ja mislila aaaaaaaaaaaaaaaaa jjjjjjjjjooooooooooooooooj ahahahahaha :mrgreen:
Ma Cigara tek jučer naučio pa se došao nama hvalit ovde :mrgreen:
 
Nike said:
Medo said:
Nike said:
:mrgreen:
Ti ne možeš na Cigarin forum, ne kužiš zajebanciju :wink:
A jebi ga! A ja mislila aaaaaaaaaaaaaaaaa jjjjjjjjjooooooooooooooooj ahahahahaha :mrgreen:
Ma Cigara tek jučer naučio pa se došao nama hvalit ovde :mrgreen:

Učitelju Nike što nisi pustio da nam objasne kako to ide :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nike said:
Kako si to namjestio da se vidi sadržaj ekrana kao slika?

Pa to ti je jednostavno ko pasulj :mrgreen:
Uzmeš fotić(ako nemaš,posudiš)Slikaš ekran,odneseš fotografu da ti razvije sliku,pa skeniraš i na forum.

Zar nije jednostavno?? :cry: :cry:
 
miro said:
Opet ste počeli psovati kao kočijaši....Bože...kakav riječnik.....

Slažem se, prava sramota za ovaj forum, za Zagreb, a bogami i Hrvatsku u cjelosti. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigara said:
Nike said:
Medo said:
Nike said:
:mrgreen:
Ti ne možeš na Cigarin forum, ne kužiš zajebanciju :wink:
A jebi ga! A ja mislila aaaaaaaaaaaaaaaaa jjjjjjjjjooooooooooooooooj ahahahahaha :mrgreen:
Ma Cigara tek jučer naučio pa se došao nama hvalit ovde :mrgreen:

Učitelju Nike što nisi pustio da nam objasne kako to ide :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pa pustio sam... Samo nisam mogao izdržat :mrgreen:, my young apprentice
 
Nitko , evo još stoje doma !!! Al nema veze , došel je jogurt iz karitasa , pa sam to menjal na INI za bengu , onda bengu za mljeko (10 litri sam spremil) , pa to za kruh , to sam onda rešil pred dučkasom u pol cjene i za startninu se skupilo !!! :cool:
 
101 said:
Nitko , evo još stoje doma !!! Al nema veze , došel je jogurt iz karitasa , pa sam to menjal na INI za bengu , onda bengu za mljeko (10 litri sam spremil) , pa to za kruh , to sam onda rešil pred dučkasom u pol cjene i za startninu se skupilo !!! :cool:

Ja bum ti sponzor za pivicu ili gembač prije trke...onak za hrabrost :mrgreen:
 
Ja mogu napraviti neko sranje na Grobniku, onda dođe murja i potegne traku okolo pa buš imal ograđeni box. Sve za prijatelja. :mrgreen:
 
DamirK said:
Ja mogu napraviti neko sranje na Grobniku, onda dođe murja i potegne traku okolo pa buš imal ograđeni box. Sve za prijatelja. :mrgreen:

...ali bu mu malo predaleko staza...trka je ipak u Bjelovaru :mrgreen:
 
Bandit said:
DamirK said:
Ja mogu napraviti neko sranje na Grobniku, onda dođe murja i potegne traku okolo pa buš imal ograđeni box. Sve za prijatelja. :mrgreen:

...ali bu mu malo predaleko staza...trka je ipak u Bjelovaru :mrgreen:

Mogu ja sranje napraviti bilo gdje :mrgreen: