ovaj vikend....

VEKI

Active member
...dok su se neki vozili po Grobniku mi (Shogun,Nikša i ja) smo odličili napravit jedan đir okolo :D
polazak je bio iz Splita u petak u 14.30.a ruta je bila:Split-Rijeka(spavali smo u Jurdanima 15 km od Rijeke)-Ljubljana(kroz Karavanke,koje su skupe i smrde :evil: )-Villach.pa onda nakon kupnje u Luisa povratak u Rijeku,ali ovaj put preko Karavanki :D to je bila subota,malo smo i pokisli(pozdrav Sali :mrgreen: ) ali ništa strašno.u nedilju pakiranje, posjet grobniku i povratak u Split.Sve skupa 1370 km :cool:
malo slikica:
ulaz u karavanke

Louis shop

nakon kupnje

u sloveniji i austriji smo sreli masu bikera ali nikoga iz domovine :|

mali dogovor oko nastavka traženja puta preko karavanki

btw uspn preko karavanki je 18%,i nisu se baš potrudili da ga ublaže :mrgreen:

granični prelaz austrija -slovenija
 
nedjelja jutro kavica na Korzu

na grobniku smo sreli Tomeea ,Shonyu.......

.......i bikericu Zrilu :cool:

i da ne zaboravim pozdrav za chiken,wildcoyoticu,agustu i sve koje smo sreli :cool:
ostatak slika su u nikše i shoguna
 
Ajde, baš mi je drago da van je bilo lipo. Isto ka šta mi je drago i da nisam iša s vama. Znaš razlog.
 
Rivi said:
Ajde, baš mi je drago da van je bilo lipo. Isto ka šta mi je drago i da nisam iša s vama. Znaš razlog.

Meni nije drago šta nisan iša sa njima! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Al ako pozovu na pršut radi pričanja doživljaja garantirano ću doć! :mrgreen:
 
Da vidio sam vas i ja .Vidi se po slikama da vam je bilo ok nadam se da vas nije kisa oprala do doma.
 
Christian said:
Da vidio sam vas i ja .Vidi se po slikama da vam je bilo ok nadam se da vas nije kisa oprala do doma.
nije nas opralo,išli smo preko karlobaga,bilo je čak i prevruče :wink:

p.s. aaaaaaaaaa posta san gerijatrija foruma aaaaaaaaaaaaaaaaa :ugovor: :whistle: :party:
 
E, sad vam je pravo vrijeme da zapizdite preko Bosne do nas u Slavoniju.

Preporučam put kroz Bosnu - stvarno zanimljivo :cool:
 
Zanimljivo? Na koji način? Da me uvate tamo neki muslimani i siluju. Jesi ti lud??? :mrgreen:
 
Rivi said:
Zanimljivo? Na koji način? Da me uvate tamo neki muslimani i siluju. Jesi ti lud??? :mrgreen:

Nije junak onaj koji tuče/jebe već onaj koji može izdržat.

Ajde, ajde jeblo vas more - u planine pa u nizinu