OVJES KAWASAKI ZX6R 636

bpremuz5

New member
Dakle, jel možda ko ima kakvih iskustava kak za stazu poštelati ovjes na dotičnom motoru pošto je u servisnom manualu to jako šturo objašnjeno?  :misli:

Ak ima ko kakav već složeni setup a da zna postavke bio bi jako zahvalan jer ja sad imam složeno onak kak je serijski a to je vrlo,vrlo mekano podešenje, odnosno kak piše u servisnom manualu poštelan je za prosječnog vozača težine 68kg bez suvozača i bilo kakve dodatne prtljage!

Svaka pomoć je dobrodošla!  (y)
 
Pitbull said:
Dakle, jel možda ko ima kakvih iskustava kak za stazu poštelati ovjes na dotičnom motoru pošto je u servisnom manualu to jako šturo objašnjeno?  :misli:

Ak ima ko kakav već složeni setup a da zna postavke bio bi jako zahvalan jer ja sad imam složeno onak kak je serijski a to je vrlo,vrlo mekano podešenje, odnosno kak piše u servisnom manualu poštelan je za prosječnog vozača težine 68kg bez suvozača i bilo kakve dodatne prtljage!

Svaka pomoć je dobrodošla!  (y)
haj. nemam ništa od toga što si tražio,ali mnogošto ovisi od vozača.  U svakom slučaju, treba probati omekšati propadanje, ali usporiti povrat . Tako dobro guta neravnine, a ne izbija ti zube i motor je miran, no netreba pretjerivati jer ako je prespor na većim neravninama ti kotač može izgubiti kontakt s podlogom.. No takav set up je nešto lošiji za jako kočenje u velikom nagibu. No, naravno, trebaš onda otvrdnjavati polako već prema prilikama na stazi. Svaki vozać ionako treba naći set up koji njemu najviše odgovara. Ja sam na svakom svom motoru tek nakon nekih mjesec dana intenzivnije vožnje uspio naštelit kako mi štima obzirom na većinu ceste po kojoj se vozim.