Ovog ima samo kod nas

urarmili

New member
Naime 96g sam kupio Cagivu primu 50ccm novu u trgovini glavni zastupnik tada je bio dotični gospodin Petrač i dobio sam uredne papire i carinske deklaracije baš sve , te ga registrirao i vozo se godinu dana .

Sad kreće veselje pošto sam mjenjao ulje u kočnicama malo tog ulja mi je palo na dio rame di je broj šasije a ja to nisam skužio i uredno se za par dana zaputio na tehnički ali pošto to ulje nagriza farbu ispod normalnog broja šasije pojavilo sa još nekakvih brojeva i tako ja završim na policiji , te skim si prekucavo te ovo  uglavnom maltretiranje.

Da  skratim .
Nakon 10 godina suđenja ja gubim sud pošto moj dragi odvjetnik nije došo na sud par put ( tužio sam ga komori) Uglavnom pokušavam saznat di je motor , ko je izdo carinske deklaracije itd uglavnom dobivam odgovor(iz pu Sisačke) da je motor iz Siska poslan u Zg u glavno skladište ili tako nekako a iz Zagreba mi javljaju da takav motor nikad nije došo u zg

Motor je nestao a ja sam na sreću izvuko neke novce od osiguranja(odvjetnikovog)

Zašto vam ovo pišem jer mi nije jasno kako je to moguće nov motor papiri ključevi itd(ukraden)  a policija neradi na tome da vidi ko je izdo carinsku deklaraciju i ostalo.

Jer sigurno da je bila muljaža nisu muljali za jedan motor stoga pazite di prosipate ulje od kočnica.
 
TO ti je naša država, meni su tak auto zeli i bil je 2 godine na policiji - zato jer 5 vlasnik prije mene nije platil carinu i napravil je carinski prekršaj - država naša sjebana do bola :palacdolje:
 
urarmili said:
Naime 96g sam kupio Cagivu primu 50ccm novu u trgovini glavni zastupnik tada je bio dotični gospodin Petrač i dobio sam uredne papire i carinske deklaracije baš sve , te ga registrirao i vozo se godinu dana .

Sad kreće veselje pošto sam mjenjao ulje u kočnicama malo tog ulja mi je palo na dio rame di je broj šasije a ja to nisam skužio i uredno se za par dana zaputio na tehnički ali pošto to ulje nagriza farbu ispod normalnog broja šasije pojavilo sa još nekakvih brojeva i tako ja završim na policiji , te skim si prekucavo te ovo  uglavnom maltretiranje.

Da  skratim .
Nakon 10 godina suđenja ja gubim sud pošto moj dragi odvjetnik nije došo na sud par put ( tužio sam ga komori) Uglavnom pokušavam saznat di je motor , ko je izdo carinske deklaracije itd uglavnom dobivam odgovor(iz pu Sisačke) da je motor iz Siska poslan u Zg u glavno skladište ili tako nekako a iz Zagreba mi javljaju da takav motor nikad nije došo u zg

Motor je nestao a ja sam na sreću izvuko neke novce od osiguranja(odvjetnikovog)

Zašto vam ovo pišem jer mi nije jasno kako je to moguće nov motor papiri ključevi itd(ukraden)  a policija neradi na tome da vidi ko je izdo carinsku deklaraciju i ostalo.

Jer sigurno da je bila muljaža nisu muljali za jedan motor stoga pazite di prosipate ulje od kočnica.

:misli:
 
najbolje pitaj petraca kad izadje iz bukse (za 5 god.)

:mrgreen:
 
CroKick said:
Od  ulja se farba malo sjebala i tad su bili vidljivi još nekakvi brojevi odmah do ovih koji su bili u prometnoj
 
urarmili said:
Od  ulja se farba malo sjebala i tad su bili vidljivi još nekakvi brojevi odmah do ovih koji su bili u prometnoj

a ti brojevi su se samo pojavili zbog ulja? mislim ne kužim
 
urarmili said:
Od  ulja se farba malo sjebala i tad su bili vidljivi još nekakvi brojevi odmah do ovih koji su bili u prometnoj
a ne kužim niti ja , kakvi brojevi ispod farbe,nije mi jasno što bi to moglo biti,kakvi su bili brojevi,ugravirani ili samo otisnuti-kao odštampani,možda na ramu napišu brojeve prije nego ih kucaju,da ih ovi koji kucaju na štel nebi krive ukucali???hmmm?"!!! :misli: :misli:

jebote dobro da si bar nešto para izvukao!! :)
 
urarmili said:
Naime 96g sam kupio Cagivu primu 50ccm novu u trgovini glavni zastupnik tada je bio dotični gospodin Petrač i dobio sam uredne papire i carinske deklaracije baš sve , te ga registrirao i vozo se godinu dana .

Sad kreće veselje pošto sam mjenjao ulje u kočnicama malo tog ulja mi je palo na dio rame di je broj šasije a ja to nisam skužio i uredno se za par dana zaputio na tehnički ali pošto to ulje nagriza farbu ispod normalnog broja šasije pojavilo sa još nekakvih brojeva i tako ja završim na policiji , te skim si prekucavo te ovo  uglavnom maltretiranje.

Da  skratim .
Nakon 10 godina suđenja ja gubim sud pošto moj dragi odvjetnik nije došo na sud par put ( tužio sam ga komori) Uglavnom pokušavam saznat di je motor , ko je izdo carinske deklaracije itd uglavnom dobivam odgovor(iz pu Sisačke) da je motor iz Siska poslan u Zg u glavno skladište ili tako nekako a iz Zagreba mi javljaju da takav motor nikad nije došo u zg

Motor je nestao a ja sam na sreću izvuko neke novce od osiguranja(odvjetnikovog)

Zašto vam ovo pišem jer mi nije jasno kako je to moguće nov motor papiri ključevi itd(ukraden)  a policija neradi na tome da vidi ko je izdo carinsku deklaraciju i ostalo.

Jer sigurno da je bila muljaža nisu muljali za jedan motor stoga pazite di prosipate ulje od kočnica.
balkane balkane balkane moj..... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:  ..pušiona druže pušiona, i onda se čude kad netko s ptsp-em o+poludi i pobije gomilu ljudi.
 
IgorZ said:
+ malo offa
ta prima je pušiona,netreba ti bit žao šta si ju izgubio,ja sam molio boga da netko moju uzme :wink:

:mrgreen:

A slusaj..... Tako ti je u nas... Dobro da nisi ti zavrsia u zatvoru (y) :mrgreen:
 
urarmili said:
Naime 96g sam kupio Cagivu primu 50ccm novu u trgovini glavni zastupnik tada je bio dotični gospodin Petrač i dobio sam uredne papire i carinske deklaracije baš sve , te ga registrirao i vozo se godinu dana .

Sad kreće veselje pošto sam mjenjao ulje u kočnicama malo tog ulja mi je palo na dio rame di je broj šasije a ja to nisam skužio i uredno se za par dana zaputio na tehnički ali pošto to ulje nagriza farbu ispod normalnog broja šasije pojavilo sa još nekakvih brojeva i tako ja završim na policiji , te skim si prekucavo te ovo  uglavnom maltretiranje.

Da  skratim .
Nakon 10 godina suđenja ja gubim sud pošto moj dragi odvjetnik nije došo na sud par put ( tužio sam ga komori) Uglavnom pokušavam saznat di je motor , ko je izdo carinske deklaracije itd uglavnom dobivam odgovor(iz pu Sisačke) da je motor iz Siska poslan u Zg u glavno skladište ili tako nekako a iz Zagreba mi javljaju da takav motor nikad nije došo u zg

Motor je nestao a ja sam na sreću izvuko neke novce od osiguranja(odvjetnikovog)

Zašto vam ovo pišem jer mi nije jasno kako je to moguće nov motor papiri ključevi itd(ukraden)  a policija neradi na tome da vidi ko je izdo carinsku deklaraciju i ostalo.

Jer sigurno da je bila muljaža nisu muljali za jedan motor stoga pazite di prosipate ulje od kočnica.
Mislim da ako si sud izgubio :palacdolje: nema ti niti koristi od toga da znaš gdje je motor jer ga ne možeš dobiti natrag :? Uostalom trebalo bi u pisanoj presudi valjda negdje biti određeno što sada s tim čudesnim motorom :misli:
Znači živili dragi gospodin Petrač koji je prodao nešto sa čudesnim brojevima pa advokat pa sud kojem je 10 godina trebalo pa na kraju policija koja ne zna gdje je predmet kaznenog djela (vjerojatno je istrunuo negdje na nekom policijskom parkiralištu i onda je sprešan nakon sudske presude)
PrekraŠno sve u svemu!
 
matej said:
a ne kužim niti ja , kakvi brojevi ispod farbe,nije mi jasno što bi to moglo biti,kakvi su bili brojevi,ugravirani ili samo otisnuti-kao odštampani,možda na ramu napišu brojeve prije nego ih kucaju,da ih ovi koji kucaju na štel nebi krive ukucali???hmmm?"!!! :misli: :misli:

jebote dobro da si bar nešto para izvukao!! :)

Ispod farbe koja je otpala sa rame je i do normalnih brojeva bili su isti takvi brojevi mislim oblikom i štampom ali krive numeracije
 
Sve je moguće i ja sam imao sličan slučaj i popušio sam na sudu, ne da mi se sad sve detaljno opisivati ali u 99% slučajeva popuši krajnji vlasnik, a kriminalcima nitko ništa ne može.
 
Borko2 said:
Sve je moguće i ja sam imao sličan slučaj i popušio sam na sudu, ne da mi se sad sve detaljno opisivati ali u 99% slučajeva popuši krajnji vlasnik, a kriminalcima nitko ništa ne može.

mogli bi kad bi htjeli

ali uvijek nekako ispadne socijalna špreha: siroti kriminalac nema love, a bogataš sa motorom ima, pa ga ne bude bolilo kad bez njega ostane.
 
kad čujem ovakve stvari dođe mi da se odselim na Novi Zeland..ili pođem u neke planine čuvat koze i ovce i potpuno se isključit od vanjskog svijeta :eek:pakoljut:
 
franc said:
Borko2 said:
Sve je moguće i ja sam imao sličan slučaj i popušio sam na sudu, ne da mi se sad sve detaljno opisivati ali u 99% slučajeva popuši krajnji vlasnik, a kriminalcima nitko ništa ne može.
mogli bi kad bi htjeli

ali uvijek nekako ispadne socijalna špreha: siroti kriminalac nema love, a bogataš sa motorom ima, pa ga ne bude bolilo kad bez njega ostane.

U Borkovom slučaju, kriminalac baš i nije siromak. Bil je u istražnom, doma su mu našli svašta(žigovi, dokumenata kakovijeh ti srce zaželi :mrgreen: ).
A taj isti čovek je onda pušten, i danas vozi PH u jednoj od moto klasa. Živili.
 
Bandit said:
mogli bi kad bi htjeli

ali uvijek nekako ispadne socijalna špreha: siroti kriminalac nema love, a bogataš sa motorom ima, pa ga ne bude bolilo kad bez njega ostane.


U Borkovom slučaju, kriminalac baš i nije siromak. Bil je u istražnom, doma su mu našli svašta(žigovi, dokumenata kakovijeh ti srce zaželi :mrgreen: ).
A taj isti čovek je onda pušten, i danas vozi PH u jednoj od moto klasa. Živili.

A čuj,izgleda da je prevelika faca :palacdolje:
Kako su jednom zločesta djeca rekla: nitko ne dira veliko govno,jer veliko govno jako smrdi,pa svi rađe čeprkaju po malim govnima :wink:

I za ovog lika gore su svi znali,ali....
 
Zovi "Istragu", "Potrosacki kod",...guraj to do kraja! Pa neces valjda dozvolit da te tak izj..u? :misli:
 
Bandit said:
mogli bi kad bi htjeli

ali uvijek nekako ispadne socijalna špreha: siroti kriminalac nema love, a bogataš sa motorom ima, pa ga ne bude bolilo kad bez njega ostane.


U Borkovom slučaju, kriminalac baš i nije siromak. Bil je u istražnom, doma su mu našli svašta(žigovi, dokumenata kakovijeh ti srce zaželi :mrgreen: ).
A taj isti čovek je onda pušten, i danas vozi PH u jednoj od moto klasa. Živili.

Ne samo da vozi nego i dobiva nagrade od HMS-a, isto tako imam pouzdane informacije da je bar 5-6 ljudi uspjelo sve riješiti na MUP-u preko razno raznih veza.