Oznake na prslucima

Status
Not open for further replies.

Hajdukforever

New member
Imamo jedno pitanje u vezi oznaka ili slike na ledjima prsluka?

Posto smo mi tzv. free rideri htjeli bismo si staviti samo kriz na ledja,bez ikakvih natpisa pripadnosti ili ti tome slicno.

Da li bi to nekome smetalo od mc ili mk klubova koji su registrirani.

Pozdrav svim bikerima ma gdje bili. :D
 
Hajdukforever said:
Imamo jedno pitanje u vezi oznaka ili slike na ledjima prsluka?

Posto smo mi tzv. free rideri htjeli bismo si staviti samo kriz na ledja,bez ikakvih natpisa pripadnosti ili ti tome slicno.

Da li bi to nekome smetalo od mc ili mk klubova koji su registrirani.

Pozdrav svim bikerima ma gdje bili. :D
Ne znam za klubove, a jeste li pitali Malteške vitezove za dopuštenje?  :|
 
Hajdukforever said:
Imamo jedno pitanje u vezi oznaka ili slike na ledjima prsluka?

Posto smo mi tzv. free rideri htjeli bismo si staviti samo kriz na ledja,bez ikakvih natpisa pripadnosti ili ti tome slicno.

Da li bi to nekome smetalo od mc ili mk klubova koji su registrirani.

Pozdrav svim bikerima ma gdje bili. :D

nemoj ovo shvatiti kao provokaciju ... ali ne kuzim logiku "oznacavanja" nalik klupskoj ako ste free rideri?
klupska ikonografija a retorika slobodnjaka? :misli:
nije drek nego se pas posro??? :misli: :LOL:


a sto se tice odgovora na tvoje pitanje ... hm :misli: a da pitas klubove u svojoj okolini direktno? i mk i mc :wink:
ako neznas koji su to klubovi, daj svoju lokaciju pa cemo ti nabrojat susjedne klubove. (y)
 
Pa zato sam i zamolio za pojasnjenje jer u zadnjih par godina kako pratim na forumu zbog svega se mora pitati i

objasnjavati a meni mojih par prijatelja to predstavlja samo ukras kao i da stavis neki znak ili dodatak na motor,ali da

nebi otisli na neki moto susret ili party pa da mi netko zamjeri zbog toga jer nisam znao, a posto ljudi vole svoje klubove i drze do svojih

znakova, tko smo mi da narusavamo njihova prava koja su donijeli svojim sastncima i druzenjima.

Zato me zanimalo da li ima nekakvo pisano ili nepisano pravilo o tome. :D

Pozdrav bikerima ma gdje bili.
 
A znaš li šta znači taj simbol kojeg želiš nositi na leđima, ili je to za tebe samo ukras tj modni detalj?
 
Kraljica said:
"oznacavanja" nalik klupskoj ako ste free rideri?

kojoj klupskoj? kad ukucaš u google iron cross dobiješ ovaj njihov znak. ne kradu od nikoga.  (y)
a i klipnjača će uvik bit klipnjača i primjetih da su skoro sve jedna drugoj nalik a dosta klubova baš u svom logu kluba ima klipnjaču.. tko tu koga potkrada  :misli:

sad ću dobit odgovor  :cigle: :skriven:
 
To je bio samo jedan od prijedloga nista posebno, samo zbog razloga sto ga mozes kupiti

vec usivenog na prsluku., a i sto je popularan medju bikerima i da nebi stavili oznaku nekog moto kluba (y)
 
Jelky said:
kojoj klupskoj? kad ukucaš u google iron cross dobiješ ovaj njihov znak. ne kradu od nikoga.  (y)
a i klipnjača će uvik bit klipnjača i primjetih da su skoro sve jedna drugoj nalik a dosta klubova baš u svom logu kluba ima klipnjaču.. tko tu koga potkrada  :misli:

sad ću dobit odgovor  :cigle: :skriven:

joj jelky daj uključi razumjevanje i ponovo pročitaj taj post.

pitanje je čemu označavanje nalik na klubove (imitiranje označavanja klubova općenito) ako si free rider. jer jedno drugo isključuje samo po sebi.
ako ne možeš ili ne nzaš čo0vjeku odgovoriti na pitanje, onda nemoj pisati o nečemu što nije tema.
 
Hajdukforever said:
To je bio samo jedan od prijedloga nista posebno, samo zbog razloga sto ga mozes kupiti

vec usivenog na prsluku., a i sto je popularan medju bikerima i da nebi stavili oznaku nekog moto kluba (y)

i to je sasvim u redu.

dosta klubova ima taj motiv na bojama, ali ovako jednostavan mislim da ne. najbolje bi bilo savjetovati se nekim većim obližnjim klubom.
 
Hajdukforever said:
To je bio samo jedan od prijedloga nista posebno, samo zbog razloga sto ga mozes kupiti

vec usivenog na prsluku., a i sto je popularan medju bikerima i da nebi stavili oznaku nekog moto kluba (y)

koliko ja znam, ne bi trebalo biti nikakvih problema niti bi kome trebalo smetati. a meni osobno izgleda skroz lipo.
 
Ok Iwa,, asta kad odem izvan naseg kraja,primjera u Istru,, zbog toga me zanimalo vase misljenje? :D
 
Hajdukforever said:
Ok Iwa,, asta kad odem izvan naseg kraja,primjera u Istru,, zbog toga me zanimalo vase misljenje? :D
savjetovanje s vecim obliznjim klubom je sasvim dovoljno, jer su oni i tako i tako u kontaktu s ostalim klubovima u Hrvatskoj i poznaju dovoljno scenu.
 
Iwa said:
i to je sasvim u redu.

dosta klubova ima taj motiv na bojama, ali ovako jednostavan mislim da ne. najbolje bi bilo savjetovati se nekim većim obližnjim klubom.

Iz kojega bi razloga trebalo pitati lokalne drkadije U slucaju i da netko ima malteski kriz na oznakama kluba to mu ne dava za pravo da brani nekome drugome da ga koristi jer je u tom slucaju i kod njih iskopiran bez da se ikoga pitalo Ili ja nista ne razumijem pa oni mogu kopirati i polagati špravo na nesto sto nije njihovo a nitko drugi ne smije
 
Hajdukforever said:
Ok Iwa,, asta kad odem izvan naseg kraja,primjera u Istru,, zbog toga me zanimalo vase misljenje? :D

odgovorila ti je na to daemona.

iako bi ja osobno preporučila nešto drugo i samo vaše, a ne ovako nešto što se kupuje već gotovo preko neta. jer orginalnost je neprocjenjiva, a i sama po sebi isključuje sva pitanja ove vrste i sada, ali i kasnije ako ikada odlučite svoj status promijeniti u klupski.
 
Hajdukforever said:
Pa zato sam i zamolio za pojasnjenje jer u zadnjih par godina kako pratim na forumu zbog svega se mora pitati i
objasnjavati a meni mojih par prijatelja to predstavlja samo ukras kao i da stavis neki znak ili dodatak na motor,ali da
nebi otisli na neki moto susret ili party pa da mi netko zamjeri zbog toga jer nisam znao, a posto ljudi vole svoje klubove i drze do svojih
znakova, tko smo mi da narusavamo njihova prava koja su donijeli svojim sastncima i druzenjima.
Zato me zanimalo da li ima nekakvo pisano ili nepisano pravilo o tome. :D
Pozdrav bikerima ma gdje bili.

u principu nebi trebalo biti problema jer tebi je to ocito samo modni dodatak ... dio motoristicke ikonografije u prosirenom smislu (y)
ali stvar je u tome da pitanje treba biti postavljeno klubovima a ne forumu ... jer to sto pitas vezano je za neku klupsku a ne forumsku politiku

a opcepoznato je da bas svatko ima pristup forumu tak da kvaliteta odgovora je vrlo upitna (citaj ovdje obitava jako puno ljudi a medju njima i sabotera, provokatora a i onih sklonih sotonizaciji klubova, klubovanja i klupske politike :giggle: )

vickodu said:
Iz kojega bi razloga trebalo pitati lokalne drkadije U slucaju i da netko ima malteski kriz na oznakama kluba to mu ne dava za pravo da brani nekome drugome da ga koristi jer je u tom slucaju i kod njih iskopiran bez da se ikoga pitalo Ili ja nista ne razumijem pa oni mogu kopirati i polagati špravo na nesto sto nije njihovo a nitko drugi ne smije

evo da potvrdim teoriju o moralistima i pravobraniteljima :jesus:
 
vickodu said:
Iz kojega bi razloga trebalo pitati lokalne drkadije U slucaju i da netko ima malteski kriz na oznakama kluba to mu ne dava za pravo da brani nekome drugome da ga koristi jer je u tom slucaju i kod njih iskopiran bez da se ikoga pitalo Ili ja nista ne razumijem pa oni mogu kopirati i polagati špravo na nesto sto nije njihovo a nitko drugi ne smije

joj ne pili. pitati ne znači nužno tražiti dozvolu, već ponekad i raspitati se. da ne bi ispali smiješni jer nemaju mašte pa su precrtali nešto što već pola županije nosi. i zato jer bi mogli dobiti i kakav koristan savjet. i osamsto drugih prokletih razloga postoji, a ne samo taj jedan jedni paranoični po kejmu svi pile non - stop.
 
Jelky said:
kojoj klupskoj? kad ukucaš u google iron cross dobiješ ovaj njihov znak. ne kradu od nikoga.  (y)
a i klipnjača će uvik bit klipnjača i primjetih da su skoro sve jedna drugoj nalik a dosta klubova baš u svom logu kluba ima klipnjaču.. tko tu koga potkrada  :misli:

sad ću dobit odgovor  :cigle: :skriven:

jooooj jelky :LOL: :LOL: :LOL:

kad ukucas u google lady rider onda dobijes ono sto ti nosis na prsluku :rofl: jel to doslo do neke promijene statusa kod vas :lolcry: ili se to pravilo ne odnosi na vas :rofl: :rofl:
 
Kraljica said:
evo da potvrdim teoriju o moralistima i pravobraniteljima :jesus:


Nema to veze sa moralom nego sa realnoscu  :jesus: :jesus:
 
vickodu said:
Nema to veze sa moralom nego sa realnoscu  :jesus: :jesus:

kaj je? popustile su tabletice pa te paranoja spopada :rofl: kao sto je i iwa vec rekla :"pitati ne znači nužno tražiti dozvolu, već ponekad i raspitati se...."
 
Status
Not open for further replies.