P: 3 stana u Rijeci - Novogradnja!

Franco_Ri

Member
Prdajem tri stana u Rijeci.
Radi se o kuci koja ima prizemlje i dva kata te je na svakoj etazi po jedan stan.
Stanovi se nalaze u Vukovarskoj ulici (izmedju tehnickog fakulteta i Plodine centra)

Prizemlje 52m2 (1S+DB) + terasa cca 25m2 + spremiste
Prvi kat 45m2 (2S +DB) + spremiste i dio okucnice
Drugi kat 73m2 (2S+2WC+DB) + kucica iza kuce i dio okucnice

Stan na drugom katu se stastoji od DB, kuhinje i sobe, a unutarnjim stepenicama ide se do druge sobe, "radnog" ili nekog drugog prostora i wc-a.

Moguce su razne kombinacije s kolicinom okucnice i izbor spremista.
Spremiste uz prizemlje ide fixno uz taj stan, a za prvi i drugi kat mogucnost izbora (manje spremiste ili kucica u vrtu)
Naravno ovisno o tome se dize ili spusta cijena.
Trenutno u cijenu uracunato manje spremiste na prvom katu, a kucica u vrtu za drugi kat.

Prizemlje 80.000€
Prvi kat 85.000€
Drugi kat 105.000€

Slike su danas slikane mobitelom tako da eto... Za prvi dojam dok ne dodju profesionalne  :palacgore

Za sve ostale info PM ili 091 754 3573:
 
Moguca kupnja cijele kuce dakle cca 175m2 stambenog prostora + cca 120m2 okucnice

Ako ide sve zajedno onda cijena 40.000€ manja nego za svaki stan pojedinacno dakle oko 230.000€


Moguce razne kombinacije s okucnicom... Ukoliko netko zeli stan bez okucnice cijena ide zanacajno dole.



Eventualno moguca zamjena za nekretninu ili gradjevinski teren na Krku.
 
Uredjena okucnica, svi zidovi oko kuce pofarbani, stavljen kulir.
Vani napravljeno jos malo ograde  + za stan u prizemlju poseban vanjski portun.
Stan na 2. Katu gotova sva zeljezarija i biti ce uskoro montirana (inox rukohvat na skalama, inox spiralne stepenice za drugu etazu stana, ograda galerije inox/staklo, ...)

Sada je i ovaj najveci stan potpuno gotov, spreman za useljenje.

Nove slike okolisa i najgornjeg stana cu staviti kada poslikam  (y)



 
što nestaviše neku ogradu na te stepenice.
trjezan bi imo problem se spusti, kako tek da popijem nešta?  :mrgreen:
 
dani83 said:
što nestaviše neku ogradu na te stepenice.
trjezan bi imo problem se spusti, kako tek da popijem nešta?  :mrgreen:

Ograda ne na stepenicama samo nisam azurirao slike ali nije ni bitno posto su to unutarnje stepenice stana na 2.katu koji je vec ionako prodan.

Dakle nitko nece ni gledati te stepenice, a kamoli hodati po njima osim vlasnika toga stana.
Tako da tu sliku/e mozemo zanemariti  :mrgreen: (y)
 
Di držati auta i motore??
Meni je to bitno, bez garage ne kupujem ništ.
 
Franco_Ri said:
Ograda je* na stepeicama...
Zeza me tiphovica, a ne da mi ispraviti prethodni post pa da ne bude zabune  :D

skonto sam da šta si htjeo reć  (y)
 
Elias said:
Di držati auta i motore??
Meni je to bitno, bez garage ne kupujem ništ.

Ispred kuce je drvored s jedne i druge strane ceste, do sada sam izbrojao max 3 auta parkirana u isto vrijeme a stane ih cca 30 tako da to nije problem. Ali slazem se privatan parking je privatan parking  :mrgreen: (y)

Za motor ima spremiste 2x2m u dvoristu kuce ukoliko problem ne predstavljaju dvije stepenice.
Dakle enduro i neki turer da, ali sportiva ne bu isla unutra  :LOL:



Uostalom... Ako je to presudno za kupnju nac ce se i neka garazica u susjedstvu za najam ili kupnju  :D