P: Aprilia Tuono 1000 2003god.

Status
Not open for further replies.

R_power

Member
Aprilia Tuono 1000, 2003god., 44500km, motor na 42000 na novo složen, sve tekućine promjenjene, filteri, nema nikakvih ulaganja, registriran godinu dana do 4mj./2017g., nove gume stavljene prije 1000km, plastike sve original nikad nista farbano ni dirano, otvoreni auspuh, imam i originalni auspuh, dva original ključa, prodajem za 3000eura.

Moguće zamjene za nekog Tmax-a novijeg godista ili neki noviji skuter.

 
evo i link s njuskala tu ce bit jos koja slika samo da se vrijeme popravi  :mrgreen::

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-tuono-1000-2003god-registriran-godinu-dana-oglas-18966924
 
i mene zanimaju detalji o slaganju motora,tuono mi se oduvijek svidjal
 
mene zanima iz razloga jer imam identičnog pa me zanima što se dogodilo, ako nije tajna, a valjda nije pošto je navedeno (y)
 
A ja vec gledam gurnut majesty400 u bitku  :mrgreen:


..jedino, sad bu ga pocel falit  :?
 
sta jos uvijek ista tablica?

zazebe me oko srca kad ga vidim, bas je cool motor. u 3 godine sam natuko pola ukupnih kilometara :)

rlvq52.jpg
 
alfa75 said:
bas je cool motor
(y)
a i početna cijena nije prenabrijana, otići će to

mene samo zanima ovo s mašinom, hvala :mrgreen: (y)
 
to se i meni mota po glavi,ali kupac je naglasil skuter,tak da nebum nis nudil,a i shiver mi ima 8000km... :mrgreen:
 
I mene zanima kaj je bilo s mašinom jer imam isti talijanski poluproizvod, samo metro kombinacije boja crveno zlatna.

BTW meni je tužno prodati motor za takvu paru za koju ne možeš kupiti ni bicikl noviji a da valja. To mu je možda realna cijena danas ali nudi puno zabave za te novce  (y)
 
s time da će teško i to ubrat, šteta to prodavat u takvom stanju (y)
 
Pa covjek hoce prodati motor a ne da mu lezi u oglasniku godinama....
 
singlica said:
Pa covjek hoce prodati motor a ne da mu lezi u oglasniku godinama....

a izgleda da im je to cijena , a ovaj na oko mi izgleda ok  :misli:

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-tuono-1000-oglas-18776127
 
Ooo vidim raspisali ste se  :mrgreen: , nesto je lupalo u masini (vjerovatno radilica) pa se mehanicaru nije dalo otvarat staru masinu a imo je drugu ispravnu za relativno ok cifru s navodnih 18000km, pa je preslozio masinu i sad je sve 1/1, sta se tice cijene mogu ja stavit 3500e pa cekat 100g.  :wink: ali eto stavio sam 3000e i u dva dana sta je na oglasu zvalo me troje ljudi. Inace dva bivsa vlasnika su ovdje na forumu pa možete i kod njih se raspitat za motor, jedan se javio ovdje u komentarima oglasa a drugi je BM0021.

Ja si pikiram nekog T-max-a i laganini, dosta mi je jurnjave.

PS. Dodo sam jos slika pa pogledajte na linku s njuskala.

Živili  :piva:
 
Ne jebite po tavanu hahaah :mrgreen:
Moped vozi 1:17:1 na marofu pod guzicom teskog amatera :mrgreen:

Pocelo je lupkanje iz masine, najvjerojatnije radilica, da se ne gubi vrijeme na raskopavanje kupljena je nova masina i prebacena i gas dalje. Stara masina stoji i dalje kod mog mehanicara na uvid ili kupnju ako koga zanima haha
 
alfa75 said:
sta jos uvijek ista tablica?

zazebe me oko srca kad ga vidim, bas je cool motor. u 3 godine sam natuko pola ukupnih kilometara :)

rlvq52.jpg

Da nije doso u tvoje ruke motor bi imo sad 20 hiljada km  :mrgreen: :mrgreen:
 
Radi i na kiši, za jedan talijanski fuš bitna napomena :mrgreen:

4f2827cdabfed8bd26c69ce68c5f2edd.jpg


Za tu lovu tesko da ima puno konkurentnih motora po performansama...
Otvoren ispuh, protocni filter i chip, skracen prijenos, ni papirnato puno jaci motori ne odlaze nikud haha
 
Neznam kako idu ovi od 150ks ali ovo cudo divljački ubrzava do 200.

Kad mu stavis original auspuh, ko da je umro.
 
Status
Not open for further replies.