P: aprilia Tuono 1000 R

Status
Not open for further replies.

Sinna

Well-known member
Prodajem apriliu Tuono 1000 R u vrhunskom stanju i bez ulaganja, samo pali i vozi! Model je iz 2006. a ja sam ga kupio i registrira u 11. 2007.g. Motor je uvik redovno servisiran u ovlaštenom servisu, a posli u najboljeg meštra ( i čovika) za aprilije i druge motore i skutere. (y) Na motoru napravljen servis i prominjene sve tekućine i ulja i filteri i stavljene glanc nove gume Pirelli Diablo Rosso Corsa. Ima nekoliko dana da sam ga registrira i vridi do 25.11.2015.g. Na njemu su MIVV titanium auspusi sa EU-homologacijom (skidaju se db-killeri), a imam i originale. Ima povišeni vjetrobran, zaštitne gljive u slučaju pada, Ohlins amortizer volana, navlaku tanka (u njegovoj boji) i tank torba 30 lit. od Bagstera, debeli sic suvozača i sportski pokrov sica suvozača, zub manje 15!  Pogledajte na www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-tuono-r-998-cm3-oglas-13527086   

Cijena: 6500 eura
 
www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-tuono-r-998-cm3-oglas-13527086 
 
Ako ima netko zainteresiran za djelove koje ću skinit sa Tuona (jer imam original tvorničke) neka se javi na privatnu poruku. Ovi djelovi odgovaraju i V2 RSV1000 (od 2005.) i Tuonu1000R (od 2006.), a to su: auspusi MIVV titanium sa db-killerima i EU-homologacijom = 490 eura;  OHLINS amortizer volana = 200 eura; Bagster navlaka rezervara i tank torba od 30 litara = 990 kn; za Tuona viši vjetrobran = 700 kn.
 
Sinna said:
Ako ima netko zainteresiran za djelove koje ću skinit sa Tuona (jer imam original tvorničke) neka se javi na privatnu poruku. Ovi djelovi odgovaraju i V2 RSV1000 (od 2005.) i Tuonu1000R (od 2006.), a to su: auspusi MIVV titanium sa db-killerima i EU-homologacijom = 490 eura;  OHLINS amortizer volana = 200 eura; Bagster navlaka rezervara i tank torba od 30 litara = 990 kn; za Tuona viši vjetrobran = 700 kn.
 
Sinna said:
Ako ima netko zainteresiran za djelove koje ću skinit sa Tuona (jer imam original tvorničke) neka se javi na privatnu poruku. Ovi djelovi odgovaraju i V2 RSV1000 (od 2005.) i Tuonu1000R (od 2006.), a to su: auspusi MIVV titanium sa db-killerima i EU-homologacijom = 490 eura;  OHLINS amortizer volana = 200 eura; Bagster navlaka rezervara i tank torba od 30 litara = 990 kn; za Tuona viši vjetrobran = 700 kn.
 
Sinna said:
Ako ima netko zainteresiran za djelove koje ću skinit sa Tuona (jer imam original tvorničke) neka se javi na privatnu poruku. Ovi djelovi odgovaraju i V2 RSV1000 (od 2005.) i Tuonu1000R (od 2006.), a to su: auspusi MIVV titanium sa db-killerima i EU-homologacijom = 490 eura;  OHLINS amortizer volana = 200 eura; Bagster navlaka rezervara i tank torba od 30 litara = 990 kn; za Tuona viši vjetrobran = 700 kn.
 
Evo sad pogledajte oglas na Njuškalu jer je motor s nekim izmjenama i nove su slike, ali i cijena! (y) :afro:
 
Tuono 06 said:
...daj da kupim navlaku za tank i tank torbu...
Pa nažalost si zakasnija 3 miseca. Od dodatne opreme imam još: povišeni vizir (450kn), Ohlins amortizer volana (220 eura) i bočne bijele zaštite uvidane u 3 točke (veče od originalnih).
 
Sinna said:
Pa nažalost si zakasnija 3 miseca. Od dodatne opreme imam još: povišeni vizir (450kn), Ohlins amortizer volana (220 eura) i bočne bijele zaštite uvidane u 3 točke (veče od originalnih).

...ne treba...u mene sve original...i povišeni vizir...i gljive...jbg, nisam vidio! :(
 
Tribaju zainteresirani samo doći vidit motor uživo i kupit će ga garant za 5490 eu! :wink: :zelje: :hello:
 
Aloooooo. :hello: Kupujte više, jer će mi uteć prilika da uzmem drugi motor!!! :wink: :) :koka: :gace:
 
Božična akcija!!! Od 1. - 15.12. 2015. snizujem cijenu na fixno 4900 eura. 8) :hello:
 
Status
Not open for further replies.