P: Beverly 400 S 2023.

t0malito

Well-known member
Stanje kao u salonu, kupljen u ožujku. Odvoženo 2600 km, 95% na otvorenoj cesti.
Registriran do 3./2024.
Za još informacija/slika: 099 194 8149, zvati iza 14 h ili se javite na whatsapp pa nazovem.
Može se pogledati ili u Splitu ili u Vodicama, ovisi gdje budem tada. Zamjene me ne zanimaju.
Cijena 6500 eura.

Razlog prodaje: jednostavno promašena namjena. Nakon ovog iskustva vjerujem da je Bev savršen za ono za što je namijenjen, za jedan skuter od mene osobno ima 10/10 za izgled, snagu, voznost i kočnice.
Ali, meni ipak treba motor. Plan je bio dati jednu šansu nekom dobrom skuteru kao jedinom dvotočkašu pa da znam za ubuduće. Mislio sam da će dobiti šansu na godinu-dvije, a izdržao sam samo dva mjeseca. Na kraju je ispalo da se po gradu ionako vozim samo autom radi djeteta, a skuter vozim po magistrali gdje mi je motor bolji u svakom pogledu. Kad malo bolje pogledam nemam pojma ni što sam drugačije mogao očekivati. Bilo bi super imati jedan naked za magistralu, jedan GS za krstarenje i jedan skuterić za po gradu, ali pošto imam za samo jedno, morat će biti naked kao i do sada.
A šta ćeš, svaka lekcija se plaća. :mrgreen:


1.jpg

2.jpg
 
Steta.ali da, promasena namjena. Iako za dva tjedna planiram do VD preko Karlobaba s njim i bas se veselim. Ako hoces, spojim te s frendom iz VD koji radi kod Iljadice, on je prva adresa za prodaju.
 
  • Like
Reactions: t0malito
Steta.ali da, promasena namjena. Iako za dva tjedna planiram do VD preko Karlobaba s njim i bas se veselim. Ako hoces, spojim te s frendom iz VD koji radi kod Iljadice, on je prva adresa za prodaju.
Može, ionako je trenutno u garaži tamo pa bi mi bilo još zgodnije kad bi otišao u okolicu Šibenika.
Proslijedi slobodno moj broj ili pošalji njegov na whatsapp ili kakogod.
A imaš se čemu veseliti jer je stvarno prva liga za vožnju kao što znaš i sam, i oduševilo me kojom lakoćom po okukama prati ekipu na puno jačim motorima, i na njihovo i na moje iznenađenje 😄