P : CBR600RR 2007

Status
Not open for further replies.

Osigurac

Member
Samo da pustim informaciju u optok  :mrgreen:

Ja cu svoj prodavat kad dodem s broda ( nede u prvom mjesecu,) jer sad nemam vremena...
Ovo sam izvuko sto sam vec uploado, nije da ga bas slikavam,ali ce moc slike po zelji naravno  :mrgreen:
2007 godiste,49 k kilometara, novi lancanici  i lanac -1,+2 konverzija (Afan), garaziran,plastike nigdje nisu izbljedile,farovi kristalno cisti isto ko i turceler,brzinomjer itd...stitnici na deklu su kap izbljedili, rucice su isto potrosene malo...
Prije dva mjeseca ga je covjek na parkingu okrenuo, doceko se na desni uteg,gljivu i malo na zadnju desnu bocnu plastiku ali se ne vidi dok se ne dode blizu...
Ovo je na slikama jos stara guzica, sad je preklopna, sa svim zmigavcima stoplampama itd. ( ima tu po forumu kad sam narucivo guzicu ), nije kemija nikakva... Registriran sad u 5. mjesecu, papiri cisti uredni, motor na meni bez ikakvih blokada...
Plocice na nede 70% potrosenosti, gume isto tako...Ulje,filter imaju 2k kilometara, ulje pri promjeni cisto bez ikakvih sranja unutra....Akrapovic slip on, zvuk dobar,nema problema na tehnickom nikakvih, puig zatamljeni vizir naprijed...  Struja u redu, akumulator vec par godina na njemu, dava preko 15 volti na 5 tisuca okretaja , pali na toplo-hladno - s tim nikad nije bilo problema...
Nista nije rasklimano,mjenjac,kocnica,nogarice,komande itd. , nista ne trese i ne zuji, nikakvi varovi po motoru ne postoje, motor vozi ravno i na 250 i pri kocenju, nikakvi zanosi i kurci palci... 

Cijena ce bit oko 32k kuna, razlog, prelazim na stroma vjerovatno...
Ako ko misli kupovat za grobnik ili nesto i ide gore, Koss tu na forumu zna vise manje sve o tom motoru i vidi ga svako koji dan pa se moze raspitat malo...

Ako sto nisam reko jebiga, pitat ce koga zanima  (y)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Bili sinoc do stona jbg, zakisili do ure poponoca  i onda prazna magistrala  :mrgreen:

Javit cu ti ako budem naljeto, sad mi je frka s vremenom, tek prekjucer iz firme poslali LOR tako da sam danas pokreno za US visu,istice jbg,, a promjenili mi i brod tako da imam jedan brevet jos za rijesit, vremena nimalo ...
 
Status
Not open for further replies.