P: Honda Accord 2.2 i-ctdi

drazen 39

Member
Prodajem navedeni automobil, vlasnik sam vozila preko 13 godina, full executive oprema sa naknadno stavljenim aero kitom spojlera, koža, navigacija, grijanje sjedala, el podešavanje sjedala, el. retrovizori sa grijanjem, Premium Sound System sa 6 CD-a, folije na svim staklima (osim prednjeg naravno), senzori za kišu, xenon svjetla sa peračima, tempomat, automatska dvozonska klima, šiber, OZ Ultraleggera felge 17" kupljene nove ove godine sa Bridgestone Potenza Adrenalin gumama 225-45/17, ugrađen čitač mp3, Eibach federi -30 mm+ camber kit, 2 auspuha, auto je uvijek garažiran, redovno servisiran i održavan, ulje i filter uvijek mijenjani na 10000 km, ispušna grana zamijenjena u garanciji, preventivno na 190000 km zamijenjen lanac razvoda sa španerima i klizačima! Kompletno podvozje zaštićeno prije 2 godine. U auto nema ulaganja, prodaje se dok se ne proda auto koji bih htio kupiti.Na autu sve ispravno i radi besprijekorno, u vožnji ništa ne lupa ni ne škripi! Može se vidjeti radnim danom u Vrbovcu, vikendom po dogovoru. Za ostale informacije nazovite, hvala. Cijena je podložna manjoj korekciji, auto ima godina ali je u super stanju!
Dostupan ispis km sa tehničkog!

https://www.njuskalo.hr/auti/honda-accord-2.2-ctdi-executive-oglas-29371567

Sve je kak piše u oglasu, korekcija cijene moguća, malo sam ga se zasitio, inače me auto odlično služi već skoro 14 godina...
Moguća je zamjena uz nadoplatu s moje strane za noviji auto, 2012+, prednost japanci diesel, znači noviji Accord, Mazda 6...
Kontakt na 098/1792-600, može PP, mail, Whatsapp...
Hvala na pažnji! :wink: