P: Kawasaki ER6N

Nino777

Well-known member
Motor kod mene od 8600 km, garažiran od prvog dana, uščuvan primjerak, isplati se pogledati. Par ogrebotina na deklu od prevrtanja u mjestu, nisam to dao farbati jer se vidi da nije oguljeno u vožnji.
 
jbte vidi li @Bob Rock ovo još ću mu morat nadoplatit za onog šta san 2016. od njega kupia za manje novaca...
Ma, svi su poludili sa cijenama rabljenih..
A ti si mojeg onda stvarno prejeftino dobija🙂..
Razbolija mi se je pas tada, pa su mi tribali hitno novci..Nisam nikad zažalija..Neka..Lako za motore, došli su vrimenom drugi..
 
Last edited:
Dođi, pogledaj motor pa komentiraj i pogađaj se za cijenu na licu mjesta. Usput pogledaj i ostale po oglasnicima pa onda uspoređuj koliko što vrijedi ili ne vrijedi, da je motor lomljen, razjebano sve na njemu stavio bi cijenu 2500 i otišao bi vjerojatno nekom jelenu isti dan, čim je motor ok odmah se jave lokalni dušebrižnici kao da se njima otima od usta.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Al moras priznati da je skoro 4000e previse za motor kao sta je er6 star 17 godina...pa i da je stajao u salonu sa 0km
 
A jbg, prije dvije godine je tih skoro 4000 bilo puno više love nego danas, tko hoće novo, ima u salonu, tko hoće za preprodati nije mu interesantno, ako netko treba početnički motor a nema volje ili love šarafiti 3 dana za jedan dan vožnje i da troši ko upaljač onda je to nešto drugo. Imao sam i drloge koji kad su se prodavali su bili najjeftiniji u oglasniku (s razlogom), otišlo prekupcu isti dan kad je oglas stavljen. Svaka roba ima svojeg kupca i ne bih oko toga puno dramio. Išao gledati neke motore, kilometraže mizerne, stanje katastrofa. Na ovom nisu skidani kilometri niti budu dok je kod mene. Ak se i ne proda bude ostalo dečecu kad položi za 2 godine pa nek se uči, nije neka panika osim kaj bude stajal u garaži 300m dalje kod staraca.
 
Malo uzbuđenje, malo brzopletost, sve ja to razumijem, bolje ovak odmah naučiti da ni početnički motor kad krene nije zajebancija, to je bila jeftina škola, ja se tak sa ženom davno izvrnul al pred stotinjak motorista, bilo je ono "zemljo otvori se", nek bu mu to najveće zlo kaj se može dogoditi i dobro bude.
 
  • Like
Reactions: Noobrider