P: Kawasaki ZX6R 2000. god.

Face_Off

Well-known member
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx6r-ninja-oglas-14666326

Motor je kod mene 2 godine, i redovito je servisiran i garaziran (na stenderima kad se ne vozi). 15-ta mu je godina i ne treba ocekivati ekstra stanje, ali u dobru je stanju. Otkad je kod mene, nije padano (pa ni s nogare) za vlasnike prije mene ne odgovaram... Na njemu su nove prednje i zadnje plocice, lezajevi volana, prednjeg tocka, ulje, filteri, svjecice, reparirana predna klijesta. Lanac i lancanici su u dobrom stanju i nije potrebna zamjena. Gume u dobru stanju, a uskoro idem kod Bimbe na montiranje novih. Vizir sam promijenio, na slikama se ne vidi al malo je ispucao, dajem i orginalni uz motor.
Cijena nije fiksna, preferiram kes, ili eventualno zamjena za neki noviji uz razumnu nadoplatu (ne preko vrijednosti mog motora).
Info na 098/185-3050 ili PM
Mate
 
Bumpic (y)
 
BUMP  (y)

Na motoru nove Metzeler M7RR gume, stavljene prije tjedan dana kod bimbe!
Cijena 2400 EUR-a
 
BUMPIC  :bananarace:
 
Bump!
 
Motor jos na prodaju  :021:
 
Bump  (y)
 
Nije mi zagorilo da prodam, za mj ce i rega cijena ista!
Gle, napravio servise na njemu nove gume, regan i bit ce i dalje. Dosta njih daje motor supp a guma nidi, lanac i lancanike triba minjat, odjavljen... Da se razumimo motor nije ekstra stanje al se s kupcem da razgovarat o cijeni.
I nije kupljen za preprodaju, prvi mi motor ovo. 3 god da je u mene, nismo pali... Ako ne ode a kupim drugi u dijelove ce ili nekom postenjacini za 1000e. Ne zanima me bogacenje. Al dok mi je jedini bajk, ne dam ga dzaba  (y)
 
Motor frisko regan, do 07/2016, trenutna kilometraza 64500km!
2400e, nije fiksno.
Link na oglas u prvom postu  (y)
 
Bumpic  (y)
 
Bump (y)
Dajem i gajbu grozdja uz motor  :mrgreen:
 
Bumpic - trenutna kilometraza 67200 km  :021:
link na oglas u prvom postu, moze i poziv, i sms i mail...  :LOL: