P: Konačno rasprodaja opreme

Ljubo 051

Well-known member
Frendiću mi se prije koju godinu posrećilo, krenulo mu u životu i kupio Hondu Hornet i naravno za nju, za sebe i (tada) curu, full opremu.
Uvjet cure mu je bio da može voziti motor, ali ako uzme pravu opremu. I on je to i napravio. Vozio se, mislim, jednu sezonu i (kako to obično biva), baš tada cura zatrudnila, brak ... i prvo što je moralo van iz kuće ... mator.
Opremu je čuvao i čuvao ... i čuvao. A mene bolila duša, i nakon puno nagovaranja konačno ga nagovorio. I oprema došla na bubanj.
Uzeo ju ja da oglasim, ali broj je njegov i morate se sve dogovarati sa njim.
On je Tomislav, a oprema je kod mene u Rijeci (Grobnik). Pa ako tko šta dogovori...
Ja sam htio probati jednu kacigu, ali mi šupak nije dao bez da prvo stavim podkapu.  :mrgreen:
Kacige nikada nisu bile na glavi bez podkape. Onda znate kakva je oprema. Da ne kažem damu se cura (sada žena) vozila svega par puta.
... jesam razdužio.  :D
Ovako je sve izgledalo kada sam donio kući.
 
Još je tu dosta debela sajla, cca 2m dužine i štitnici za koljena za zimu.
Za to ga zovite i pitajte.
Tomislav - 091/4970 270
Tu je još i Suomi kožna jakna, sa podstavom, ko nova, mislim 54. Ali još moram poslikati - 1500kn.
 
Ma slobodno ga zovni i pitaj
A ja ti ih nekako doturim ako mi on javi.  (y)

A evo i jakne. Suomi, broj 54, sa podstavom na skidanje. - 1500kn.
Nije cijela kožna. Ima neko goroteks platno ispod ruku i na doljnjoj polovici leđa. Valjda protiv znojenja ljeti. Patent za hlače na leđima i male za ventilaciju (iznutra) na bokovima.
Za ostalo zovite Tomislava.
 
Pozdrav, kojim parametrima bi otprilike odgovarale mjere za jaknu? Visina, težina?
 
Slikat ću ti ja danas-sutra sebe, 178cm i cca 95kg pa ćeš vidjeti.
Mislim da je on malo viši od mene i tu negdje po težini.
 
Hvala adminu za čišćenje teme, a isprika kolegi što je čekao.
Znači na meni, 178 i 95kg, jakna stoji ovako. Srednje knap mi je u struku (jer imam trbuha), ali mislim da su mi možda ramena i rukavi broj veći.
Opete treba uzeti da je slikano sa podstavom, ali sam imao samo kratku majicu.
 
...dobro, ajde. Možda ipak ovako, i sa malo više trbuha.
Ali profil neću ni stavljati, jer tu ima kolega koji bi to jedva dočekali.  :mrgreen:
 
Hvala na informaciji. Ja sam još malo jači od tebe tako da bi mi u konačnici bila mala. Pozdrav. (y)
 
Otišle ženske Suomi rukavice, otišla sajla i još par sitnica...
Za jaknu i kacige kao da tražimo Snjeguljicu.  :mrgreen: Nikako pogoditi veličinu.