P: Konačno rasprodaja opreme

P.S.
Nemojte se ljutiti, ali zvalo me par ljudi i mole me da ima rezerviram ili kacigu ili rrukavice ili nešto. I onda se više uopće ne jave.
Ove neke stvari su samo kod mene, ali nisu moje. Tako da ja ne mogu dečku blokirati robu, a za nikakvu garanciju. Ne bi možda ni da je moje. Kamoli tuđe. Tko plati taj uzme (čast izuzetcima).

I kornjaču me molio dečko da mu čuvam 20-ak, dana da će ju sigurno uzeti ...
I to je bilo prije 35 dana. :neznam:
 
Ljubo_051 said:
Zaboravio napisati ... kornjača plaćena, moram ju samo čim prije dostaviti do Bednje ...  (y)

Bedekovčine  :mrgreen: , tj ZG-a  (y)
 
Kiki_Rotten said:
Bedekovčine  :mrgreen: , tj ZG-a  (y)

:bonk: :bonk:  :LOL:  :LOL:
Tako je to kada sam neozbiljan pa onda jedno mislim, a drugo pišem.  :mrgreen:
Sutra direktorici šaljem plan i mislim negdje u srijedu do Zg. Trebala bi mi odobriti, pa se mi onda čujemo.  (y)
 
Sve ok, samo polako  :mrgreen: (y)
 
Zaboravio napisati, otišli i štitnici za koljena.
Jakna se probava, a kacige se već treći put rezerviraju... :LOL:
Ajde još ovih par stvari pa zatvaram butigu.  :D
 
Evo kolega korigirao cijenu nekim forumašima, pa kako nije pasala veličina, reko je ''neka ostane'' ...  :D
Kacige cca 1500kn, a jakna 1300kn.
Zovite i cjenkajte se.  :mrgreen:
Slike i opisi su na strani prije, a broj mu je 091/4970 270 - Tomislav.
 
(y)
Mislim da je ostala još samo veća kaciga (Shoei XR - veličina L) i jakna.

Slike i opisi su na strani prije, a broj od kolege čije je to je 091/4970 270 - Tomislav.
 
Vrijeme za bump.  :wink:
Malo je zahladilo pa je vrijeme da se obučemo.
Ostala još jakna, kaciga L i mislim rukavice (koje su mi za hladnoću bile super. Probao jednom i dosta bolje od mojih).
 
Prodana i kaciga L.

Ostale su samo kožne rukavice Spidi, veličina XL ili 9,5. Skoro ne nošene ...
Cijena mislim oko 600 kn.
I dalje zovite i dogovarajte sa vlasnikom. Ja mu samo radim uslugu i ovdje to oglašavam....
 
Podsjetnik ...

''Suomi, broj 54, sa podstavom na skidanje. - 1500 1300 kn.
Nije cijela kožna. Ima neko goroteks platno ispod ruku i na doljnjoj polovici leđa. Valjda protiv znojenja ljeti. Patent za hlače na leđima i male za ventilaciju (iznutra) na bokovima.''

Tomislav - 091/4970 270