P: Kratki nosač tablice (tail tidy) Yamaha MT09 (2021.+)

zrakoplovac

Well-known member
Prodajem OEM zamjenski tail tidy za yamahu mt09 2021.+

Kataloški broj;
B7N-F16E0-00-00

Nosač se da preložiti na normalnu verziju(1. slika) ili "kratku" verziju (2. slika).


Korišten malo, kao nov.
Moguće osobno preuzimanje zg, ili šaljem poštom.
Cijena novog je 170€.
Cijena za forumaše; 90€

539389_1.jpg
Snimka zaslona 2023-04-25 184610.png
IMG_5458.JPG
 
Last edited:
Zašto si prodavao, nisi mogao upisati u prometnu ili?
Ma, iskreno nisam bi pokušaval upisat ovak jer ne bi proslo… u IT mi skoro plijenili motor zbog tog haha, jedva se nekak izvukel…
mislil sam ga prvo preradit, skrajcat i prilagodit kut, ali onda bi ga nepovratno uništil i oslabil na dijelu di se spaja s ona dva bočna šarafa, a moj OCD to ne bi podnesel 🤣
Tak da, novi tail tidy s normalnim kutem je vec gore montiran…
Makar, da se ovaj legalizirat da se stavlja onaj nastavak između i tak upisat u prometnu, pa svake god to gore/dolje, ali ja nemam zivce za to…
 
Ma, iskreno nisam bi pokušaval upisat ovak jer ne bi proslo… u IT mi skoro plijenili motor zbog tog haha, jedva se nekak izvukel…
mislil sam ga prvo preradit, skrajcat i prilagodit kut, ali onda bi ga nepovratno uništil i oslabil na dijelu di se spaja s ona dva bočna šarafa, a moj OCD to ne bi podnesel 🤣
Tak da, novi tail tidy s normalnim kutem je vec gore montiran…
Makar, da se ovaj legalizirat da se stavlja onaj nastavak između i tak upisat u prometnu, pa svake god to gore/dolje, ali ja nemam zivce za to…
Dali si ga kad pokušao montirati s tim produžetkom,ako jesi,kako to izgleda u živo ?
 
Ma i meni na slici izgleda bezveze,ali možda u živo nije toliko loše,a možda se samo uzalud nadam i na kraju bacim taj nosač 😁
Kak god, sretno hahahaha
Ja ga ne bi uzel, ali kad sam uzel motor, deugog nije bilo za kupit 😅
 
  • Like
Reactions: Pec and Dene
Evotech, 98% prolazi upis
Ali, nije bas jeftina opcija, 200€+ ugrubo 😅
DDE7301A-8F09-4C5A-B30B-B77F83F59F9E.jpeg
 

Attachments

  • DDE7301A-8F09-4C5A-B30B-B77F83F59F9E.jpeg
    DDE7301A-8F09-4C5A-B30B-B77F83F59F9E.jpeg
    236.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene
Evotech, 98% prolazi upis
Ali, nije bas jeftina opcija, 200€+ ugrubo 😅
View attachment 762392

Ma atest ti prode i sklepotina iz kucne radinosti.

Otklon tablice do 30 stupnjeva u odnosu na vertikalnu os. Razmak između najnizeg djela nosača tablice i gume minimum hod zadnjeg ovjesa. Katadiopter mora biti na svom nosaču ne na okviru tablice. Rasvjeta tablice ne smije svjetliti vozilima iza.. i sve homologirano...
 
Ma atest ti prode i sklepotina iz kucne radinosti.

Otklon tablice do 30 stupnjeva u odnosu na vertikalnu os. Razmak između najnizeg djela nosača tablice i gume minimum hod zadnjeg ovjesa. Katadiopter mora biti na svom nosaču ne na okviru tablice. Rasvjeta tablice ne smije svjetliti vozilima iza.. i sve homologirano...
sve znam! (y)
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nije tema, al’ ajd 😅
Moral sam napravit još neke preinake da se nosač tablice na tom novom tail tidy-u ukruti i da macje oko ide gore/dolje easy… tak da malo modeliranja i 3d printer i sad je to to, spremno za upis 😁
Inače, prije su dali dva flaha svinuta koja su lijepo primila okvir, a sad daju dva stapica plasticna koji offsetaju zapravo cijeli okvir, veli englez, new design… zapravo k.
8072822E-E064-46B0-89E2-21B388B63A68.jpeg

FD58D184-4010-45C3-B994-23229156A558.jpeg
IMG_5563.jpeg
745904C9-21AB-4BBC-AF19-C1D977490BF8.jpeg
IMG_5567.jpeg
 
  • Like
Reactions: diesel power