P: Rs Taichi kožne rukavice , vel. XL

guso

Member
Prodajem ljetne udobne i prozračne rukavice sa protektorima.
Jednom nošene. Veličina XL.
Cijena 250kn.
 
Jesu to ove?

http://www.aliexpress.com/item/The-Latest-RS-TAICHI-RST390-Armed-Leather-Mesh-Gloves-Motorcycle-riding-gloves-Knight-gloves/32285586377.html?spm=2114.01010208.3.119.5Fb74F&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10057_10056_10055_10049_10017_405_404_407_10058_10040,searchweb201603_2&btsid=4f2f6286-2ae8-47e4-9815-f1a9a1139896
 
guso said:
Prodajem ljetne udobne i prozračne rukavice sa protektorima.
Jednom nošene. Veličina XL.
Cijena 250kn.
Jednom nošene... :misli: Kako to da se u taj jedan put uspija izbrisati natpis Taichi na jednoj od njih... :misli:
 
kajjeee said:
Imam iste takve, vrede svaki od tih 20 $
Da li puštaju boju po rukama

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk

 
Taj natpis je samo zajepljen , nekvalitetno.. čim sam ih uzeo sam ih ubacio u mašinu jer su smrdile po kravama al doslovno jer je kravlja mekana koža na prednjoj strani ..

Ne puštaju ništa po rukama ..
 
plastikman said:
Da li puštaju boju po rukama

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk

Ne pustaju, stvarno su dobre rukavice za tu lovu. Vrhunska kopija!
Moje nisu s Alibabe, ja sam svoje s e-baya narucio, al mislim da je sve to isto...
 
Jbga 8)
 
Bolje neka stoje nego da sam prihvatio tvoju ponudu slanja na neviđeno pa AKO ti pasu ti meni uplatis AKO ne ti meni saljes nazad o svom trosku bla bla  ..  :cool:
 
Pa, siguran sam da bih se usrecil s tobom, neka samo stoje posto su jednom nosene  (y)
A to sto je tebi bio problem poslat vise negativno govori o tebi nego o meni :wink:
 
Ako nisi zainteresiran za normalnu kupnju , nemoj mi spamat oglas  :azn:

Rukavice jesu u stanju kakvo sam napisao , a to bi i vidio da si ih pogledao u Zg kada sam rekao da su tamo.

I normalno da ti necu slati na neviđeno , tako se ne obavlja niti jedna kupoprodajna transakcija.
To sto nisam htio poslati govori o meni da sam dovoljno pametan da mi bolje stoje dobre rukavice doma , nego da ih saljem nekom ,koga osobno ne znam, da bi ih on probao , pa ako mu valjaju da mi uplacuje lovu , ako ne salje nazad ovo ono ..
To vise govori o tebi da si pokusaj prevare ili ni sam ne znas sto kupujes pa zajebavas ljude okolo ..
Pozz  :azn:
 
Lovro Vz said:
Pa, siguran sam da bih se usrecil s tobom, neka samo stoje posto su jednom nosene  (y)
A to sto je tebi bio problem poslat vise negativno govori o tebi nego o meni :wink:

fakat si šupak




Srki
 
Srki said:
fakat si šupak




Srki
Ak mi ti to velis onda pa sam fakat normalan!  (y)
A ti si gusler mogo prodat da si bil pametan i za novce koje si trazil i jos bi zaradil, ovak sad samo mozes...nesto  :jesus:
p.s. Who cares !
 
ajde, poduči nas malo o prodaji, znamo da si ekspert na tome području :jesus: