P : Suzuki bandit 650

Prodajem Bandita 650
2005 god
56000 km
nema ulaganja u motor

Cijena : 3200 eura

više o motoru na : https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-bandit-650-oglas-24699365
 
Evo koja slika
 

Attachments

  • IMG_20180217_101349.jpg
    IMG_20180217_101349.jpg
    623.6 KB · Views: 448
  • IMG_20180217_101056.jpg
    IMG_20180217_101056.jpg
    623.9 KB · Views: 311
Motor stvarno djeluje uredan i dobar.  (y)

Ali, ima tu više faktora zašto se ne prodaju, naime, tko se htio voziti ove godine vjerojatno je već kupio/složio što je htio. U vrijeme kad se "planiralo" si možda bio preskup. To što si u Osijeku dosta limitira ljude koji bi došli pogledati onako "usput" pa se možda ugodno iznenadili. Jbga, pogotovo ovima s mora je predaleko za takve posjete ako stvarno ne misle kupiti.

Po meni je sad cijena i više nego ok, pogotovo ako si otvoren za dodatne korekcije (stavi cijenu 2000€ i otići će :jesus:).

Ja da sam u procesu kupnje svakako bih ga imao u užem izboru, iako mi se ne sviđa što je crveni i što su frgići.

Za gore navedenu cijenu možda i nagovorim ženu da mi dopusti za spizdim neku lovu...
:mrgreen:

U svakom slučaju, sretno!
 
Igoreta said:
Motor stvarno djeluje uredan i dobar.  (y)

Ali, ima tu više faktora zašto se ne prodaju, naime, tko se htio voziti ove godine vjerojatno je već kupio/složio što je htio. U vrijeme kad se "planiralo" si možda bio preskup. To što si u Osijeku dosta limitira ljude koji bi došli pogledati onako "usput" pa se možda ugodno iznenadili. Jbga, pogotovo ovima s mora je predaleko za takve posjete ako stvarno ne misle kupiti.

Po meni je sad cijena i više nego ok, pogotovo ako si otvoren za dodatne korekcije (stavi cijenu 2000€ i otići će :jesus:).

Ja da sam u procesu kupnje svakako bih ga imao u užem izboru, iako mi se ne sviđa što je crveni i što su frgići.

Za gore navedenu cijenu možda i nagovorim ženu da mi dopusti za spizdim neku lovu...
:mrgreen:

U svakom slučaju, sretno!

Kolega u potpunosti se slažem s tobom sve što si napisao i nemam što za dodati  (y)
 
Mislim ono ,stavi cijenu dvije tisuće i otići će ! Pa to je jasno  malom djetetu ,ali ima li smisla prodati ili dati nekome bandita za taj iznos ili protuvrijednost u kunama ili eurima ?To kaj ima fergazere  i to kaj je crven kaj bi to trebalo značiti nekome ko traži(ako traži) umjereni naked u tom rangu . Ove nove high-tech generacije traže odma ubrizgavanja,abeesove i slične stvari pa po njihovom bajk spada u kameno doba .Molim te lijepo . Kome je daleko ,traži boju orange juice,smetaju frgići i kilometraža nek' ide po ganc novog .Idemo dalje ,cijena od dvije i pol je ok,koji cent niže i to je to !  (y) :021:
 
...nisu problem ni karburatori ,ni cijena(naravno da bi bilo neke korekcije),ni crvena boja ,ni to što je "n" verzija,
već su problem kilometri,jer ovi sa 35000 -45000 km su gotovo novi ,a ovi preko 50000 km su za otpis,
zaista me ne žulja taj novac u banditu,ali kupci do tri tisuće eura to zaista prelazi svaki prag realnosti,ali dobro za ubuduće ćemo znati što treba  :mrgreen:
 
Kawah said:
Mislim ono ,stavi cijenu dvije tisuće i otići će ! Pa to je jasno  malom djetetu ,ali ima li smisla prodati ili dati nekome bandita za taj iznos ili protuvrijednost u kunama ili eurima ?To kaj ima fergazere  i to kaj je crven kaj bi to trebalo značiti nekome ko traži(ako traži) umjereni naked u tom rangu . Ove nove high-tech generacije traže odma ubrizgavanja,abeesove i slične stvari pa po njihovom bajk spada u kameno doba .Molim te lijepo . Kome je daleko ,traži boju orange juice,smetaju frgići i kilometraža nek' ide po ganc novog .Idemo dalje ,cijena od dvije i pol je ok,koji cent niže i to je to !  (y) :021:
Dečko, kvalitetu diktira tržište, odnosno ono što želi kupiti.

Niko nije rekao da je ovaj motor iz "kamenog" doba, ja sam samo naveo svoje razloge. Dakle, SVOJE razloge. Ne vidim zakaj bi to nekog trebalo smetati.

Kaj se tiče cijene, eh, to je uvijek relativan pojam. Ako ti misliš da taj motor vrijedi 2500€ (- 1 cent  :mrgreen:), dođi i iskeširaj... Inače nemoj pametovat.
Ja sam ovih 2000€ rekao više u šali, upravo da istaknem da je potrebno spuštati cijenu sve dok se ne pojavi kupac, naravno ako prodavač stvarno želi prodati, a ne čekati nekog tko hoće BAŠ TAKAV motor. Naprodavao sam se svega i svačega, i uvijek je bila fora da sam morao osjetno supustiti cijenu ako sam stvarno želio prodati.
Činjenica je da za 2500-3000€ imaš stvaaaarno velik izbor motora, modernih, iz "kamenog doba", ljubičastih, narančastih, s maskom, bez maske... Jbga, npr. Fazer je puno traženiji motor (s maskom) i njega nećeš naći ispod 3k€, iako nije uopće bitno da li je motor "bolji" ili ne. Ali je tražen!
 
Dečko z Gorice ,a kaj si se odmah dignul na sve četiri.To parafraziranje kaj tržište kod nas može kupiti je svedeno na puste želje ,ali uglavnom prodavača što kod Dražanovog  bandita nije slučaj ,čak ni spominjana kilometraža.Da,velik je izbor između dvije i pol i tri kile eura ,ali ovdje govorimo o banditu650 .Vozim zelenka ,nije bitno kojeg i kakvog ali Bandit ima svoju klijentelu i moje mišljenje je da će se prodati bliže dvije i pol nego onoj tvojoj konstataciji u šali od dvije tisuće .  8) (y) u :021:
 
Da si čitao s razumijevanjem, vidio bi da sam naveo da je cijena sad i više nego ok.  8)
Pogotovo ako je voljan još malo spustiti, pa dođemo i na tih tvojih 2500€.

Ajd kad se već igramo "proroka", ja ću reći da će dobiti 2600€ pa da vidimo tko je bio u pravu.  :jesus:

Dražane, molim te javi nam kad prodaš...  :mrgreen:

P.S. Ne znam zbog čega sam se ja "to dignul na sve četiri". Ja ne parafraziram ništa, samo navodim činjenicu (koji je jako teško prihvatiti, ponekad čak i meni). Ako ti tvrdiš da postoji klijentela za njegov motor, dofuraj mu kupca. Ja sam u prvom postu objasnio eventualne razloge zbog čega ga nitko nije niti nazvao. Možda sam u krivu, možda je razlog kilometraža koju je kupac naveo, a možda su i u šumi... Ovo da postoji klijentela koja će kupiti Bandita650 bih ja shvatio kao "... zakelji cijenu 3500€ i čekaj do imendana...". Upravo zato sam mu naveo da ako želi prodati i ne čekati pitaj boga kolko, da spušta cijenu, pa makar i do 2000€ (koji su zapravo samo psihološka granica).
Inače, kad se već hvališ kaj voziš (iako uopće nije bitno za ovu temu), onda se mogu i ja "pohvaliti" kako sam zapravo izgubio prodajom Fazera S2 2012. godine, jer sam ga prodao za 4000€. Sad da hoću kupiti isti takav motor, 6 godina kasnije, morao bih pljunuti isto toliko, zato jer je to tražen motor, nema ih puno, i cijene ih ko suho zlato. Iako mi je taj motor i dan danas zakon, nema boga da bih pljuno tolko love za taj isti motor. Ovo navodim samo zato da kažem da je tržište to koje određuje cijenu, a ne prodavač.
A kod nas na Balkanu je to jako teško shvatiti.
 
Prestar sam da se s bilo čim hvalim,samo sam dao do znanja da ne vozim bajk(proizvođača) o kojem se ovdje diskutira.No dobro ,kako bilo da bilo ,želim da Dražan dobro trguje na njegovu i na radost novog vlasnika koji će već biti .Ima jedan interesent koji se raspituje o Banditu 650 ,08. cca 4000eura ,tamo nu temi  o Banditu pa vidi sam kako teče nabavka istog ,a ovdje tri godine stariji bandit za skoro pola tog iznosa . (y) :( :021:
 
Kawah said:
Ima jedan interesent koji se raspituje o Banditu 650 ,08. cca 4000eura ,tamo nu temi  o Banditu pa vidi sam kako teče nabavka istog ,a ovdje tri godine stariji bandit za skoro pola tog iznosa . (y) :( :021:
A mene si prvog popljuvao jer sam naveo da mi se ne sviđa kaj su frgići... Kolko sam ja upoznat, od 2007. su ugradili elektroničko ubrizgavanje. Zakaj taj kupac ne razmisli o Dražanovom?

Uglavnom, ajd da više ne spamamo oglas, ja također želim sreću prodavaču, a i čini mi se da će kupac biti iznimno sretan nakon što shvati što je kupio.
(y) (y)
 
Evo cak san ja razmatra kupnju za sebe i da ga ostavin na vikendici. Jebiga frgici kak Vi kazete me oladili
 
.....momci samo opuštenooo
sve to što ste naveli i te kako stoji,naravno svatko ima pravo na svoje viđenje ili ti mišljenje i jedina pozadina moje priče je ta,,,, kako su ljudi izgubili svaki smisao za realnost jer očekivati da motor star 10 i više godina bude kao nov,da nema više od 25000 km ,da je prvi ili drugi vlasnik,da je u orginalu ,da ima servisnu knjižicu(osobno se na to ne palim jer ima i te kako kvalitetnih majstora ,a nisu ovlašteni pa ne mogu pečate lupati ) da je to motor ozbiljnije kubikaže (600 cm pa na više) ,da je registran,da nema ulaganja ,da ima i neku dodatnu opremu i sve to na kraju da bude nekih 20000-23000 kuna,pa ja bi prvi kupio takav motor jer onda ispada da ovi što kupe nove motore su glupi jer daju oko 70000 i više kuna  ,a ovi sa 3000 eura (plus- minus) su pametni ,moš misliti
... i na kraju ne bih htio ispasti da sam socijalni slučaj,da tu kukam po forumu ,jer hvala bogu imam dovoljno da si mogu priuštiti neka zadovoljstva (naravno motor jel) i kupio sam poprilično novih motora i te kako znam koliko to na kraju sve košta,a imao sam i starih motora i znam isto tako koliko to košta jer dok sam se vozio na starijim motorima i ako hoćeš da je sve na svome mjestu i da ti je makina spremna u svakome trenutku i to dođe na kraju ljepih novaca jer sve to skupa košta jednako kao i za nov motor i onda se nađu stručnjaci i kažu ali motor ti je star,ima puno kilometara i drugo ništa ne vide,ali ako im ga daš za cijenu koju su si oni zamislili ,onda ništa više ne smeta,,,,eto toliko od mene
...ode ja po K7 pa u Orašje sa ženom na čevape ,a Vama svima želim dobru i sretnu sezonu  (y) (y)