P: Suzuki Sv 650s 2002god

Status
Not open for further replies.
ne sjećam se kad si ga prodavao za 14, ali dok sam te ja pitao pred par godina si tražio veću cifru ako se dobro sjećam, 14 bi ti tada dao odma, ali mi je bilo glupo nuditi 1000 il neznam kolko eura manje  (y)
 
MOONSHIELD said:
ne sjećam se kad si ga prodavao za 14, ali dok sam te ja pitao pred par godina si tražio veću cifru ako se dobro sjećam, 14 bi ti tada dao odma, ali mi je bilo glupo nuditi 1000 il neznam kolko eura manje  (y)
Je.
Krenuo sam na njuškalu s 21tk pa 20tk, 18, 15 i niko nije zvao.
Stavio sam onda 12 da vidim dokle to ide.
Tad su zvali da im je sumnjivo  i da nešto nije u redu s motorom i može li 100 slika i pregleda.
Doduše stavio sam u oglas da je motor pola radnog vijeka proveo na stazi, ali radi ko singerica.
Sad sam uložio neke pare, nosač kofera, kofer, gornji trokut, povišeni volan, crijeva i sajle pa mi se ne isplati prodavati.
 
Evo pogledo sam.
2016 si se predbilježio na 15tk
2017 sam ga stavio na njuškalo 1000eura precijenjen, a na tebe sam kasnije zaboravio.
Spuštao sam cijenu da vidim kad će početi zvati.
Na kraju odustao i ostavio ga sebi do daljnjega.
 
da ti budem iskren, uopće ga se ne sjećam s njuškala, očito mi je promakao :misli: sjećam se da dok si ga prodavao na forumu da je bilo oko 3000 eura u igri, a ja sam u to vrijeme uzeo shivera pa se kasnije nismo čuli jer ženu baš ne oduševljava v2 pa nisam ni gledao dalje u tom smjeru, a ja sam za sebe ionak htio velikog sv-a

nikom ništ, samo gasss (y)
 
Kad vec seremo, samo cu reci da jako puno ljudi podcjenjuje SV-a pa ga je zato i tesko prodati.
Ali tko god je moj probao se zapravo odusevio kako se fino motor vozi i ima snage "vise nego na papiru".
I ne trosi puno...dobro...dok ti se ne desi sad ko meni ovo s karbovima  :mrgreen:
 
Vidim da niko SVa neće kao niti prije 5 godina kad sam ja svojeg prodao  :LOL:
A niti hiljadarke ne stoje puno bolje, tak je kak je  :wink:
 
Sve OK.
U nas nije popularan, ali svak kupuje ono što mu se sviđa.
U UK sam prodao neki dan oklope s nosačima za 200 funti. Planuli odma bez cjenkanja na SV forumu.
Da ne kažem trkači dijelovi prije neku godinu nisu ni stigli do oglasa.
 
Ovo je silovanje prodaje .Ako i ne ide stani ,odmori malo . Nema to veze s esveom.Iako potražnje za njim skoro nema ,za ovim novijima još nekako ,na kraju ćeš ga dati možda i za tisuću eura kak si krenuo,a zapravo mu je tu i vrijednost,priznao ti to ili ne. 8) :misli:
 
a njim u šupu i oglasi ga na proljeće,manje češ izgubiti i prije prodati pogotovo ako složiš frgiće.ja prodajem skuter zato jer imam dva motora i njega i sve regati svake godine mi je već pun kufer ima 65000km i ljudi misle da je izrauban a on ide kao i prvog dana,ne puštam na cjeni za više od čevapa i cuge a svi misle da bude išao za pola cijene koju tražim,ako sad nitko neće platit bude na proljeće (y)
 
Status
Not open for further replies.