P: Yamaha FZ1S 2007.

Durr

Active member
Yamaha FZ1S 2007. god.

5600 EUR (42tkn)
77tkm
Registriran do 07/2017
Metzeler M7RR gume stavljene pred kraj prosle sezone

Njuskalo: http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-fz1s-2007-redovno-servisiran-odlicnom-stanju-oglas-21755988
Slike u boljoj kvaliteti: http://imgur.com/a/Tnx79

U odlicnom stanju, nikad padano ili izvodene neke gluposti. Ja sam treci vlasnik. I kod mene i prijasnjih vlasnika motor je koristen vecinom za dulja putovanja i garaziran.

O cijeni se da razgovarati (ovisi o opremi, navedena cijena je sa svom opremom). Trenutno je sve na motoru i nisam bas motiviran da sve skidam pa tko hoce najmanju mogucu cijenu ima na Njuskalu dosta fazana bez iceg sa kilometrazom od 20tkm (ahem) za jeftinije pa tko voli nek izvoli.

U zamjenu dolazi u obzir iskljucivo Yamaha MT09 Tracer + moja nadoplata naravno.

Dodatna oprema:
- Power Commander V + o2 eliminator + PAIR sustav zatvoren sa block off platesima
- Izbor auspuha: HP Corse Hydroform (trenutno na motoru, izbor izmedu 2 db killera -- glasniji i tisi), LeoVince One, Mivv Suono (sva 3 auspuha imaju EC dozvolu)
- Oxford grijane rucke volana
- Rizoma podizaci volana
- Rizoma volan
- LSL utezi volana
- Izbor vizira: MRA Vario Touring (trenutno na motoru), MRA Racing
- SW-Motech Crash Pads
- HEL opletena crvena kociona crijeva (prednja i straznja)
- ASV rucice kuplunga i kocnice
- Givi drzac za tank torbe
- Givi drzac za top case + Givi M7 monokey plata
- Givi v47 monokey top case (47 litara)
- Gilles spustene nogice za suvozaca
- Yoshimura poklopac ulja
- Yoshimura bobbinsi (za podizanje straznjeg djela na stender)
- Stainless steel zastita lanca sa dizajnom za FZ1
- Scottoiler vSystem (automatski ulji lanac)
- TechSpec Snake Skin Tank Grip (lijevi se poceo odljepljivat ali imam novi zapakirani za zamijenit)

Sve skupa preko 2000 EUR opreme. Svi original djelovi koji su skinuti s motora takoder prisutni i ukljuceni u cijenu (ukljucujuci original auspuh).

Svake godine napravljen servis. Motul 300v ulje mijenjano 1-2x godisnje ovisno o kilometrima te godine. Uz redovne stvari u zadnja dva servisa takoder napravljeno:

- 2016 - Original novi prednji kocioni disk
- 2016 - Galfer Sintered HH kocione plocice (prednje i straznje)
- 2016 - Original sva 3 lezaja u straznjem kotacu
- 2016 - Ulje u vilicama (Motul)
- 2016 - Kociona tekucina (prednje i straznje -- Motul)
- 2016 - Original prednji lancanik (-1 zub, original od Yamahe za FZ1 prijasnje generacije)
- 2016 - Supersprox zlatni straznji lancanik
- 2016 - Lanac (DID 530 ZVMX zlatni)
- 2015 - Tekucina za hladenje (Motul Motocool Factory Line)
- 2015 - Termostat
- 2015 - BMC filter zraka
- 2015 - Ciscenje i sinkronizacija injektora
- 2015 - Provjera ventila (svi unutar specifikacija i blizu gornje granice, dakle nece trebati dugo dirati ako ikad)
- 2015 - Original lezajevi statora
- 2015 - Original lezaj volana
- 2015 - NGK Iridium svjecice
- 2015 - Yuasa akumulator

Ako dolazite gledati motor i zelite probati voziti nema problema ali iskljucivo sa novcima (puni iznos!) kod mene dok se ne vratite. Bez iznimki.