P: Yamaha TDM 900

toecutter

Well-known member
Frend prodaje moju bivšu TDM 900
2002g
90 tkm
Servisirana, garažirana, s puno opreme, bez greške.

Optimističnu cijenu je stavio (4.100 eura), no nazovite koga zanima vjerujem da čete se dogovoriti.


Lokacija: Labin/Istra

Kontakt:
Masimo
098427298
 

Attachments

  • IMG-d670829d5effb1675073ec5e448d9c27-V.jpg
    IMG-d670829d5effb1675073ec5e448d9c27-V.jpg
    148.9 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Santerior
Ne smijem vam reć zbog GDPRa :ROFLMAO:
Između 3100 i 3500..pa se mislite...:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: mario x
GDPR stiti identitet osobe sto cijena definitivno nije ... jedino ako je dao onih 4100 sa pocetka ...onda bolje da ga se zastiti :ROFLMAO:
 
GDPR stiti identitet osobe sto cijena definitivno nije ... jedino ako je dao onih 4100 sa pocetka ...onda bolje da ga se zastiti :ROFLMAO:
GDPR štiti osobne podatke, ako znaš tko je ta osoba i koliko je platio (a netko tko čita zna) onda si otkrio njegov osoban podatak.
Ne volim pisati tko je koliko šta platio..to je stvar kupca/prodavatelja, a prethodno sam i napisao da je prodavatelj tu cijenu stavio "bez veze". Motor je prodan za znatno manje, u okvirima neke "normalne" vrijednosti.
 
GDPR štiti osobne podatke, ako znaš tko je ta osoba i koliko je platio (a netko tko čita zna) onda si otkrio njegov osoban podatak.
Ne volim pisati tko je koliko šta platio..to je stvar kupca/prodavatelja, a prethodno sam i napisao da je prodavatelj tu cijenu stavio "bez veze". Motor je prodan za znatno manje, u okvirima neke "normalne" vrijednosti.
ma zezam se (y)
zanimalo me koliko je realna cijena i onaj okvir je cisto ok.... jer po oglasima ljudi svasta pisu a zanimljivo je znati koliko zapravo dobiju odn koje su realne cijene na trzistu