P: Z900 2023.

t0malito

Well-known member
Neke su nove kombinacije u planu pa je z900 otišao na njuškalo.

Cijena: 10400 e

Copy/paste sa njuškala:

Stanje kao novo, upravo napravljen servis i detaljna provjera u KMS-u kod Darija i stavljene nove gume Mitas Sport Force+ tako da nema apsolutno nikakvih ulaganja.

Od dodatne opreme slip on LeoVince LV-10 full black, preklopni nosač tablice Barracuda, nosač auspuha umjesto oslonaca nogu za suvozača, poklopac stražnjeg sica, zaštita hladnjaka SW-Motech, zaštita dekla SW-Motech, slideri za prednju vilicu koji nisu namontirani, bočni slideri Givi, tank protektor i bočne naljepnice. Obavljen atest i upis u prometnu za sve. Originalni sic, auspuh i oslonci za noge naravno dolaze uz motor.

Vožen samo na duže relacije 100-400 km i svo vrijeme garažiran.

Motor je kupljen u Zadru, prvi vlasnik napravio 1700 km tj. samo ga razradio na nižim okretajima, vidio da nije to za njega i uzeo si slabiji motor.

Motor se po dogovoru može pogledati i u Splitu.

0991948149

Ostale informacije na linku:

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z900-2023-oglas-41421065

Par slika:

a2.jpg

a1.jpg

20230920_181012.jpg

20230920_181234.jpg

20230920_181043.jpg
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Marin0 and hondimir
Kad se oglas složi kako treba, nije muka. Ima još normalnih ljudi samo ih treba naciljati.
 
Do sada što god sam prodavao bih stavio realnu cijenu i to bi otišlo kroz tjedan/dva.
 
Ne razumijem, -2000€ od novog '23 a još nije otišao, ovo je prilika.
Bitno da ekipa uzima oglase isto ili skuplje od novog iz dućana.
Obrnuta logika.
 
vjerojatno bi već otišao, sve je bilo dogovoreno al je čovjek bio daleko pa se na kraju nije ostvarilo.

računaj još i prijepis 400 eura pa ispadne 1700 jeftinije od novog. ima i oko 900 eura opreme za koju ljude, kao i mene, nije toliko briga kad kupuju i ide nam svima na kurac kad na račun opreme bolesno napumpaju cijenu, ali u većini slučajeva ćeš si ionako uzeti neki auspuh, preklopni nosač tablice i neke zaštite hladnjaka i ostaloga pa u nekoj mjeri i treba uzeti u obzir. e i moj ima mitasice, a ne one užasne kamene tvorničke gume 😄

olakšao bi si da idem sad pojedinačno prodavati tu opremu pa da mogu još spustiti cijenu, ali nikako mi se ne da zajebavati s tim.
a jebiga nekad treba malo i sačekati, od dva prijašnja motora koja sam prodavao ovaj koji je bio manje povoljan je otišao za jedan dan, a ovaj drugi tek za dva mjeseca. pomalo
 
  • Like
Reactions: MARINS
Kad se oglas složi kako treba, nije muka. Ima još normalnih ljudi samo ih treba naciljati.
Ima slazem se, moje su prvi koji su se javili i kupili, srecom. AL ovo sto cujem i vidim je ajme meni, ne mogu ja to slusat ni prolaziti.
 
vjerojatno bi već otišao, sve je bilo dogovoreno al je čovjek bio daleko pa se na kraju nije ostvarilo.

računaj još i prijepis 400 eura pa ispadne 1700 jeftinije od novog. ima i oko 900 eura opreme za koju ljude, kao i mene, nije toliko briga kad kupuju i ide nam svima na kurac kad na račun opreme bolesno napumpaju cijenu, ali u većini slučajeva ćeš si ionako uzeti neki auspuh, preklopni nosač tablice i neke zaštite hladnjaka i ostaloga pa u nekoj mjeri i treba uzeti u obzir. e i moj ima mitasice, a ne one užasne kamene tvorničke gume 😄

olakšao bi si da idem sad pojedinačno prodavati tu opremu pa da mogu još spustiti cijenu, ali nikako mi se ne da zajebavati s tim.
a jebiga nekad treba malo i sačekati, od dva prijašnja motora koja sam prodavao ovaj koji je bio manje povoljan je otišao za jedan dan, a ovaj drugi tek za dva mjeseca. pomalo
Bas tako, pomalo. Nece se rastopit.
 
Ima slazem se, moje su prvi koji su se javili i kupili, srecom. AL ovo sto cujem i vidim je ajme meni, ne mogu ja to slusat ni prolaziti.
Ima svega, naravno, al cim ti na prvu nesto ne sjedne, nema daljnje komunikacije. Sad malog ucim da prodaje i mogu reci da je Njuskalo prava skola.😂
 
  • Like
Reactions: s2r
10000 eura. krenuli su napokon prvi pozivi pa se nadam da neće još dugo 😄
Aiii...bice tih poziva i poziva i ponuda...popizdikuss...sritno...
 
  • Like
Reactions: t0malito