P655i - pozdrav !!! Pending

Status
Not open for further replies.

P655i

New member
Evo da i ja kažem koju o sebi. Svi koji me znaju zovu me Domagoj ili Dodo imam 30 i neku godinu na kičmi. Boravište prijavio u Samoboru prije mnogo mnogo godina ali još nisam zadobio status Samoborca. Vozio sam svašta od Pucha 50, automatika, ETZ, CBR pa scooter Aprilijin mali pa maxi scoot pa sada imam Pegasa i od tuda moj P655i zabunom ali šta je tu je. Ne nosim nikakve klupske oznake osim one male na ramenu INDEPENDENT. To je to za sada.
 
Welcome-03.gif
 
P655i said:
Evo da i ja kažem koju o sebi. Svi koji me znaju zovu me Domagoj ili Dodo imam 30 i neku godinu na kičmi. Boravište prijavio u Samoboru prije mnogo mnogo godina ali još nisam zadobio status Samoborca. Vozio sam svašta od Pucha 50, automatika, ETZ, CBR pa scooter Aprilijin mali pa maxi scoot pa sada imam Pegasa i od tuda moj P655i zabunom ali šta je tu je. Ne nosim nikakve klupske oznake osim one male na ramenu INDEPENDENT. To je to za sada.

Ma pusti ih, zar je bitno ako netko ne zna starog :wink: :mrgreen: Ti si pravi Samoborec, to sam vidjela :D A ima i jedan mali Independent znakić i na kacigi i na Pegasu, sve sam snimila :mrgreen: Pozdrav! :hello: :maca:
 
Ako si Sonjin, onda dobrodosao!

:wave:

Inace, ne znam bas...

:wink:
 
Status
Not open for further replies.