Pad s Vespe u Španskom

Pec

Member
Oko 19.30 prošao sam Cesarčevom ulicom u Španskom i naišao na crvenu Vespu (čini mi se PX150) na sredini ceste. Vespa nije puno oštećena ali je na sredini ceste bijela integralna kaciga i pokraj dva policijska auta s upaljenim rotirkama.
 
Pec said:
Oko 19.30 prošao sam Cesarčevom ulicom u Španskom i naišao na crvenu Vespu (čini mi se PX150) na sredini ceste. Vespa nije puno oštećena ali je na sredini ceste bijela integralna kaciga i pokraj dva policijska auta s upaljenim rotirkama.
Cesarčevom prošao sigurno nisi u Španskom. Možda ulicom D. Cesarića? Ona od Tržnice do J. Šižgorića? :misli:
 
Hrvoje said:
Cesarčevom prošao sigurno nisi u Španskom. Možda ulicom D. Cesarića? Ona od Tržnice do J. Šižgorića? :misli:


...kaj sad ti cjepidlačiš? :jesus:


Vidio je Antunovića...ukazao mu se Vertigo bar... :LOL:
 
Pec said:
Oko 19.30 prošao sam Cesarčevom ulicom u Španskom i naišao na crvenu Vespu (čini mi se PX150) na sredini ceste. Vespa nije puno oštećena ali je na sredini ceste bijela integralna kaciga i pokraj dva policijska auta s upaljenim rotirkama.


..pitat ću frenda, on je u Prčkom..isto je Vesparoš...mora znat...
 
Frane_900ss said:
Neki pijani lik je sa zlatnim peugotom udario tog frajera i pobjegao!
vidio svojim ocima i prijavio! 8) (y)
Jesi barem vidio registraciju?
I otkud znaš da je lik bio pijan.


Btw. mene lik sa zlatnom 307 prije 4 godine udario dok sam bezbrižno bauljao vespom po Vrapču. Isto se dao petama vjetra... :?
Možda imamo serijskog ubojicu vespi :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Jesi barem vidio registraciju?
I otkud znaš da je lik bio pijan.


Btw. mene lik sa zlatnom 307 prije 4 godine udario dok sam bezbrižno bauljao vespom po Vrapču. Isto se dao petama vjetra... :?
Možda imamo serijskog ubojicu vespi :mrgreen:
To je taj isti. Sreća da se ne vozim tuda  :mrgreen:
 
Nike said:
To je taj isti. Sreća da se ne vozim tuda  :mrgreen:
E da sam zapamtio registraciju....
:pandur:
 
Da ne otvaram novu temu - danas oko 12:00 je dzip (nije Mate  :mrgreen:) zgazio neki zeleni skuter pred Traumatoloskom bolnicom - Waynderu, si ziv?

Majstor je imao srece, samo ga odnijelo do Traume...

:neznam: