Padova-Bologna-Modena

Vez

Active member
Na 4 dana idem na put Padova- Bologna-Modena. U subotu nocim u Padovi, u nedjelju u Bologni  a s ponedjeljka na utorak u Modeni.

Sto bi mi preporucili za vidjeti u ovim gradovima osim Ducatia, Ferraria, Lamborghinia i Pagania? Znaci ne mora biti auto moto svijet? Moze bilo sto! Moze li se u muzeima Ferarria i Lamborghinia sjedati u auta? Barem neka. Preporucate li neku hranu ili nesto sto ne mozemo vidjeti i naci nigdje drugo? Znate neko mjesto za izaci vani u Padovi u subotu na vecer.....
Kakvo je stanje u zadnje vrijeme sa emigrantima, kakvo je stanje sigurnosti?

Hvala na bilo kakvim informacijama.
 
Kod Ferrarija ti se mjenjaju tematike (tako je bilo prije par godina, kad sam ja bio, tipa, sva auta od pinninfarine sto ih je dizajnirao), imas granicu zute boje do koje smijes pric autima, ni dirat a kamoli sjedat. U Lamba je to sve opustenije dosta, dok sam bio kod njih u muzeju, proletio je sesto elemento (u to vrijeme prototip), taman iso u djir okolnim cestama :), ima se sto vidit..
Dobar restoran ti je blizu lambove tvornice.
Ako te svrbu euri, mozes i provozati auta (provozati, posteno!), jeftinije je i mozes se cjenkati kod ekipe blizu lambove tvirnice, kod onih pred ferrarijem ne.
Kod Paganija ne mozes uletit na e dje si Horacio, daj da bacim pogled :). Moras se mailom najavit a oni potvrdit dree datum. Meni su na dan puta otkazali, vip neki dolazio, sto nas nije zaustavilo da preko ograde od kuce (da, to je kuca, velicine omanjeg konzuma) gledamo predaju Huayre sretnom vlasniku.
Ako ti se gledaju umjetnine, gradjevine, crkve i slicno, Bolognia i Verona ;)
Uzivaj, tamo se ima sto vidit i okusit.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk