Paf - djirada -

A šta ću, ja điran tek kad padne ispod 25,,,cila zime ako ne pada kiša. Kupanje u znoju mi nije baš nešto. Rađe se bućnen u more.
 
  • Like
Reactions: Paf
A, e ...nemam bas vrimena ovih toplotnih udara, samo kupanje,djirada,...ooodooo ja djiric u sridu priko Knina do B.Grahova,pa do Etno sela-Grabovice-2 nocenja-, pa okolo po Cevapima...,samo ležite na kompicu...:mrgreen:.
Baš sam planirao za vikend malo preko Velebita na Gračac, Knin pa Bos. Grahovo. Kakva je cesta od Knina do Grahova?
 
Pafe bome ih imaš,... :mrgreen:
IMG_9593.jpeg
 
Triba bi zaštitit ime pa dizat lovu a i koju su inspiraciju imali roditelji pa mu dali to ime?🤔
 
Triba bi zaštitit ime pa dizat lovu a i koju su inspiraciju imali roditelji pa mu dali to ime?🤔
Koliko sam imena čuo u ovih 50-ak g. života, Paf je još i dobro ime.

Samo primjera radi,
Roditelji dali djetetu ime ( ima već 30+ godina) Freak.
Prezime mu Fase.
Pa kad to Englez pročita,....
 
  • Like
Reactions: diesel power
Baš sam planirao za vikend malo preko Velebita na Gračac, Knin pa Bos. Grahovo. Kakva je cesta od Knina do Grahova?
Odlicna,ja krecem ujutro,goni od Knina za Vrpolje i samo ravno,divota,uspinjanje priko Dinare...na vrhu obavezno stani i napi se prave izvorske vode,ledena ko led...osvjezenje ipo...a onda nizbrdo,inace od Knina do B.Grahova ima oko 50 min...a,sat aj...,ja cu malo tuda locco,pa odo do Grabovca,etno-sela.-Baza,...-2 dana,okolo bauljanje...
 
  • Like
Reactions: Medo