Pag-Zrce i Grobnik isti vikend?!

Nazalost da..........i ja rastrgana....mada i nije tako daleko....mislim na relaciju Novalja-Grobnik.....ma da poslje bencenja neznam dal cu se usuditi....ipak sam neiskusna..... :?
Bo.....sto ce kod vas pobijediti? :|
 
Kod mene, ako cu biti u mogucnosti, definitivno Zrce... :mrgreen:
 
a mislih Zrce, ali definitivno Zgb... e lenny-a moram propustit ali metallicu nebum... uzivajte svi ma gdje god bili... ma super je sto se stalno nesto dogadja, fajnli !!!
 
Posto je izbor u petak i subotu na vecer, a na Alpe Adria prvenstvu se sve vise manje odvija u nedjelju, predlazem lagani polazak za Grobnik u nedjeljnim jutarnjim satima.
Sto se tice Metallice, jebi ga, pa nemremo na sve misliti. U ostalom, mi smo taj datum rezervirali prije njih stoga nas bas briga :)
Vise nam je zao sto se poklapamo sa susretom u Osijeku koji ce sigurno biti jako dobar. Taj vikend je i susret od MK Fugitivesa i od Stombridersa, ali sto ces, godina ne traje toliko dugo da bi svi mogli imati zasebne vikende.
 
Šmrc :( :cry:
Subota kvalifikacije, nedjelja ujutro warm-up....
Treba mi helić da sitignem na izbor i natrag :bonk: :placko: :zid: :placko:
 
Sasa MK Motori said:
Posto je izbor u petak i subotu na vecer, a na Alpe Adria prvenstvu se sve vise manje odvija u nedjelju, predlazem lagani polazak za Grobnik u nedjeljnim jutarnjim satima.
Sto se tice Metallice, jebi ga, pa nemremo na sve misliti. U ostalom, mi smo taj datum rezervirali prije njih stoga nas bas briga :)
Vise nam je zao sto se poklapamo sa susretom u Osijeku koji ce sigurno biti jako dobar. Taj vikend je i susret od MK Fugitivesa i od Stombridersa, ali sto ces, godina ne traje toliko dugo da bi svi mogli imati zasebne vikende.

Metallica je 27. (nedjelja) navečer... Tako da se na sve može stići...
 
BorisZ said:
Šmrc :( :cry:
Subota kvalifikacije, nedjelja ujutro warm-up....
Treba mi helić da sitignem na izbor i natrag :bonk: :placko: :zid: :placko:

Boris, vidjevsi kako si se zabavljao u okruzenju zena u subotu na vecer na happeningu, steta sto ces ovo propustiti.
 
Sasa MK Motori said:
BorisZ said:
Šmrc :( :cry:
Subota kvalifikacije, nedjelja ujutro warm-up....
Treba mi helić da sitignem na izbor i natrag :bonk: :placko: :zid: :placko:

Boris, vidjevsi kako si se zabavljao u okruzenju zena u subotu na vecer na happeningu, steta sto ces ovo propustiti.

Teško izvedivo, ali ne i nemoguće... :wink:
Jedini problem je što će koncentracija na trci biti malo sjeb...
 
Nike said:
Sasa MK Motori said:
Posto je izbor u petak i subotu na vecer, a na Alpe Adria prvenstvu se sve vise manje odvija u nedjelju, predlazem lagani polazak za Grobnik u nedjeljnim jutarnjim satima.
Sto se tice Metallice, jebi ga, pa nemremo na sve misliti. U ostalom, mi smo taj datum rezervirali prije njih stoga nas bas briga :)
Vise nam je zao sto se poklapamo sa susretom u Osijeku koji ce sigurno biti jako dobar. Taj vikend je i susret od MK Fugitivesa i od Stombridersa, ali sto ces, godina ne traje toliko dugo da bi svi mogli imati zasebne vikende.

Metallica je 27. (nedjelja) navečer... Tako da se na sve može stići...

ma u neku ruku imas ti pravo Nike, ali znam ja sebe :) tesko da cu se dokotrljat odusevljeno, opet goreeeeee.. pa doleeee.. hehe.. ma ja bi najradije se klonirala pa po svuda... lenny, jebi ga, htjela bi Sandric, ali pocinju Alpe i skroz guzva u redovima... A Divericu dragi, pa znam ja da ces ti Zrce i ostat tamo zauvjek ako treba :) hehe... na kraju ce mi se dogodit da cu moram radit cijeli vikend i zauvijek i ostat doma sama i tuzna sa pivicom u ruci i suzom u oku :)
 
Sandra said:
Eeeeeeej.....Pa Teica kakav je to pesimizam? :shock:

ma mo's mislit pesimizma... zajebavam malo... zadnji put sam bila pesimmist....HMMMMMM.....
a sta fali pivici u ruci i suzi u oku... Romantika :) wahahaha... i Miso Kovac u pozadini pjeva, a tebi brada samo onako lagano se zatrese.. da, da... sjecanja.. ajme kako kakam danas :) wahahaha
 
jaooooooo!!!!!!! :shock:
Ajmeeeeee!!!! A sta kazes za Zdravka Colica u pozadini? :shock: :doh: :pistoles:
 
Sandra said:
jaooooooo!!!!!!! :shock:
Ajmeeeeee!!!! A sta kazes za Zdravka Colica u pozadini? :shock: :doh: :pistoles:

:pistoles: :pistoles: :peace: :piva: :bonk: pusti pusti modu :) haha.. :cice: :cice:

ma zakon... beba, sta cemo mi, di cemo mi... di ide ovaj svijet :) wahaahha
vikend me brine.... a a a a a a a...
 
A kakav je program u petak na Zrceu?

Mozda bi ovi koji idu na Grobnik mogli u petak biti dolje?! :!:

Malo ce biti losiji rezultati treninga, ali nema toga sto dobar start ne bi popravio :twisted:
 
Pa Teica mislim da bi bilo fino da odemo do Poreca.......al je** me soldi....... :?
E tko bi mi posudio........evo barem 5000kn? :brush:
registracija......prva rata..... :LOL:
 
Tea02 said:
... na kraju ce mi se dogodit da cu moram radit cijeli vikend i zauvijek i ostat doma sama i tuzna sa pivicom u ruci i suzom u oku :)

Ak treba bum ti ja došel pridržavati pivicu i nasmijavati te. :mrgreen: