Paky nastupa u Splitu

rednyaW said:
neki ljudi znaju neke stvari koje vi ostali ne... budete sa vremenom valda skontali...


do tada ekipa..sam gas i kuri gumu do žica....  8)
e moj vejderu opala ti sila  :LOL:  (y)
 
U Splitu je bilo  (y) (y)  8)
publika super, a i zabava
evo jedna slika od Vlaje  8)
 
gle Nike  :LOL:  :jesus: ovaj s dicon oko sebe  :mrgreen:
 
evo par slija dok nije u akciji











kralju aj reci ti meni sada kako držiš prste na ovoj kombinaciji zadnje kočnice i kumpluga? :)
 
Frane said:
je krasna  :LOL:


Ali vožnja bez kacige, a da ne govorimo o drugoj opremi... :palacdolje: krasan si primjer.
što fali publici  :misli: svima je očito bilo zabavo osim tebi  :palacdolje:  :misli:
vozija san s kacigon i u jaketi jedino tu okolo kad mi nije bila kaciga u blizini nisan  :jesus:  8)

2 alonso  :mrgreen: pola na kvačilu pola na kočnici  :LOL:
 
Frane said:
Ali vožnja bez kacige, a da ne govorimo o drugoj opremi... :palacdolje: krasan si primjer.

aj ne moramo sad u svakom drugom topicu raspravljat o moralnim dilemama oko opreme I tko je kome kakav primjer.

pokusaj to gledat sa strane da je pakyu onakva voznja isto sto I tebi otic po kruh I mlijeko. a tesko da cu povjerovat da do ducana obuces odijelo i kacigu :wink:
 
2fast4you said:
aj ne moramo sad u svakom drugom topicu raspravljat o moralnim dilemama oko opreme I tko je kome kakav primjer.

pokusaj to gledat sa strane da je pakyu onakva voznja isto sto I tebi otic po kruh I mlijeko. a tesko da cu povjerovat da do ducana obuces odijelo i kacigu :wink:
fala bananko  (y)  :mrgreen:
 
2fast4you said:
aj ne moramo sad u svakom drugom topicu raspravljat o moralnim dilemama oko opreme I tko je kome kakav primjer.

pokusaj to gledat sa strane da je pakyu onakva voznja isto sto I tebi otic po kruh I mlijeko. a tesko da cu povjerovat da do ducana obuces odijelo i kacigu :wink:
ako ti je to teško povjerovati i sprovesti u djelo, kani se motora  :wink: makar do dučana :wink:
 
Fireblade2 said:
Obućeš odijelo na skipper? :mrgreen: :wink:
ne jer ga neman :mrgreen:

ali niti ne pomisljam sjesti na njega bez kacige i bubrežnjaka (y)
 
paky said:
gle Nike  :LOL:  :jesus: ovaj s dicon oko sebe  :mrgreen:
:mrgreen:
tek sad san vidija sliku  (y)
Nisu moja  :wink:
 
paky said:
fala bananko  (y)  :mrgreen:

ma nema na cemu :lolcry: samo sam se uvalila u problem. sad moj paki ne prestaje mljeti o onom pakyu koji s-v-a-k-a-k-o vozi motor i svaka druga je "mama......ja bi....."
 
2fast4you said:
ma nema na cemu :lolcry: samo sam se uvalila u problem. sad moj paki ne prestaje mljeti o onom pakyu koji s-v-a-k-a-k-o vozi motor i svaka druga je "mama......ja bi....."

:lolcry:  :mrgreen: šta me dica vole  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
a voliš li i ti njih :jesus: :mrgreen:
a jel ti znaš kako radi zadnja kočnica na volanu  :jesus:  :LOL: