paljenje zimi

oceti vi pocket paliti(vozit) zimi

  • da

    Votes: 15 75.0%
  • ne

    Votes: 5 25.0%

  • Total voters
    20
Trenutno sam bez zadnje gume pa ne vozim, ali palim ga otprilike svaka 2 tjedna, s malo jačom mješavinom da se dobro sve podmaže... Čim nabavim gumu idem na vožnju... I jedva čekam snijeg  :LOL:
Inače kad mi stoji malo duže jako ga je teško upalit... Povlači i povlačim i povlačim a ono ništa. Sad lijepo uzmem gumeno crijevo, stavim u tank, povučem benzina, pa otvorim gas i pustim benzina u fergazer. I pali nakon par potezanja.... 

Živjeli!!  (y)
 
to paljenje mi je poznato sa fergazerom...i ja jucer ga isao palit i par minuta mi nije htio upalit...vec sam poludio i najedanput  ga uspijem upalit....
 
aj bok decki ja odoh za vž pa kad se vratim onda pocinju prave voznje s pocketom...
jos kad bi pao snijeg onda bi bio gust...pozz
 
pa naravno da ću g apaliti i voziti po zimi.... samo moram sipati antifriz...  :mrgreen:
 
MARINO said:
aj bok decki ja odoh za vž pa kad se vratim onda pocinju prave voznje s pocketom...
jos kad bi pao snijeg onda bi bio gust...pozz

kad si8 vec u  vž, aj kresni mojeg da se malo razvrti :mrgreen:
 
Tomi RR said:
aj ako imaš kaj zgodnog dole  :mrgreen: bum ja išao kresnuti  :jesus: :mrgreen:


8)

ima ima

os broj moba

pa dogovori termin :mrgreen:
 
đoli ne rise  :jesus:
ti imas pokaz :mrgreen:
 
imam jedan problem pa dali netko zna sto je???-napravim malo jacu mjesavinu i krenem se vozit i najedanput se udavi i vise ga ne mogu upalit...ocistim svjecicu
ali on opet nece-sad neznam dali ce se to rjesit ako stavim drugi benzin ili mi je pregorilo nesto u vezi struje jer mi baca jako malu iskricu???