Papiri za cross motor

Sinky

Member
Pozdrav ekipa
Dali netko zna neki legalan (jer za nelegalan nebi ni pitao na forumu) nacin dobivanja paprira za cross motor??  :neznam:
Naime kupio sam motor prije par godina ali evo sad kad sam malo vise doma imam namjeru tu i tamo stavit motor na prikolicu i do staze  :012: , pa nekad cak i preko granice. Ali iskreno nije mi svejedno jer ako me zaustave plavci i traze neki papir od motora, a ja nemam apsolutno nikakav, moga bi i ostat bez njega..
Pa da cujem ima li kakvih nacina da se to sredi..  :naklon:
Hvala unaprid  :)
 
Sinky said:
Pozdrav ekipa
Dali netko zna neki legalan (jer za nelegalan nebi ni pitao na forumu) nacin dobivanja paprira za cross motor??  :neznam:
Naime kupio sam motor prije par godina ali evo sad kad sam malo vise doma imam namjeru tu i tamo stavit motor na prikolicu i do staze  :012: , pa nekad cak i preko granice. Ali iskreno nije mi svejedno jer ako me zaustave plavci i traze neki papir od motora, a ja nemam apsolutno nikakav, moga bi i ostat bez njega..Pa da cujem ima li kakvih nacina da se to sredi..  :naklon:
Hvala unaprid  :)

Znači, otiša bi po nabavnoj cijeni? :misli: :mrgreen:
 
triba si o tome prije mislit :wink:

drugi put ces pametnije
 
zagi2 said:
Znači papiri ti samo trebaju da imaš dokaz da je tvoj i da nije ukraden , a to ti je najlakše i jedino moguče dobiti preko cross ili enduro kluba (osim ako ne postoji negdje kod nekog račun od motora ).
To ideš ganjati ak si siguran da motor nije ukraden (provjeriš na policiji) ,a onda se učlaniš u klub i od njih dobiš papire s kojima možeš gdje želiš (na prikolici-natjecanja preko grane,rekreacija i sl) .

jel to tvoje misljenje?
 
zagi2 said:
Znači papiri ti samo trebaju da imaš dokaz da je tvoj i da nije ukraden , a to ti je najlakše i jedino moguče dobiti preko cross ili enduro kluba (osim ako ne postoji negdje kod nekog račun od motora ).
To ideš ganjati ak si siguran da motor nije ukraden (provjeriš na policiji) ,a onda se učlaniš u klub i od njih dobiš papire s kojima možeš gdje želiš (na prikolici-natjecanja preko grane,rekreacija i sl) .

Upravo tako, triba mi bilo kakav papir koji dokazuje da sam vlasnik
Iskreno nisam bas najbolje upoznat s motocross klubovima  :misli:
Znas li mozda koji mi je najblizi s obzirom da sam iz Makarske
 
zagi2 said:
Nije mišljenje nego je to tak ,a kako misliš da naši natjecatelji idu preko granica s cross motorima ,a dosta njih nije sačuvalo orginal račune ,nego klub evidentira sve svoje motore i vlasnike , napravi registar i to je sve .Motori i vlasnici  kad napuštaju državu se na granici zapišu i provjere (krađe i sl.) i provjeravaju se kad se vračaju. Znači preduvjed za čistu stvar i članstvo u klubu je da motori nemaju nikakve "mrlje" ,potrage i sl ., inače zaboravi ili pa pa !  :mrgreen:

volija bi i ja da je tako al nije :wink:
 
Sinky said:
Upravo tako, triba mi bilo kakav papir koji dokazuje da sam vlasnik
Iskreno nisam bas najbolje upoznat s motocross klubovima  :misli:
Znas li mozda koji mi je najblizi s obzirom da sam iz Makarske
Sinj (y) Kad budeš popodne na kavi u Noturna gazda ce te uputit u pravom smjeru :mrgreen: (y)
 
Branko-ST said:
volija bi i ja da je tako al nije :wink:

Evo obrisao sam gornje postove ,da ljude ne zbunjujemo .Autor teme nek provjeri u nekom klubu i nek se sam uvjeri kak stvari stoje  (y) !
 
Sinky said:
A jel imas ti neko drugo rjesenje??

prodaj taj i kupi drugi sa racunom  :wink:

druge opcije nema
 
Klub je udruga građana.... nas 5 s motorima bez papira osnujemo klub, izdamo si potvrde i imamo 5 legalnih motora... :misli: