par pitanja

free rider

New member
ovak zanima me ak ne ganjam motor previše, ne vozim ga do blokade  dal je poslije nakon 1000-2000 prijeđenih km takve vožnje normalno da kad ga sturiram na mjestu da malo zadimi onak sivo-crno ko neka prašina al samo prvi put kad ga stisnem kasnije ništa, ulje mi ne troši,

i pitanje u vezi auspuha tj boje s unutarnje strane- kod frenda je bijeli, isti motor, isti auspuh, samo kaj moj ima KN filter, a moj onak smeđe-crni

da nebi neko mislio da dimi ko neka 2t mašina kad ga sturiram :LOL: skroz malo jedva primjetno :misli:
 
Nije baš lako skonti iz ovog tvog šta se dešava sa tim dimom  :mrgreen:
Ali ako zadimi samo prvi put onda vjerovatno nije ništa opasno.

Još ti mogu reci da je i moj auspuh takve boje. Imam takodje K&N i otvoreni auspuh.

 
Kod motora koji imaju k&n filter i dinojet dizne uvjek će ti auspuh biti crn i trošiće 15% više nego original.
a to ako ima samo k&n filter nebi trebao da crni.... jer sam ja godinama vouio 900RR i uvjek je bio kao brešno..
nebi bilo loše da ti neko malo očisti dizne ili da sipaš aditiv u benzin pa ga on očisti sistem.. pozdraw
 
Normalno ti je da malo zadimi ako mu naglo odvrnes gas u mjestu.

A sta se tice boje auspuha,probaj malo vise ganjat i tjerat motor,pa ces vidit da ce i tvoj auspuh promjeniti boju na svjetlije.  :mrgreen:
 
elektricar86 said:
Normalno ti je da malo zadimi ako mu naglo odvrnes gas u mjestu.

A sta se tice boje auspuha,probaj malo vise ganjat i tjerat motor,pa ces vidit da ce i tvoj auspuh promjeniti boju na svjetlije.  :mrgreen:


ovak isto mi je i frend reko, jer on svog vrti non stop a meni se to baš ne sviđa posebno u naselju, ljudi pocnu srat,a ak nekud idem dalje i ne poznam cestu opet ga ne vrtim, odkad imam motor (5 tjedana) samo mi je jednom zablinkala lampica za blokadu i to na šaltanju 1-2 :mrgreen:
 
samo gasssssssss
 
Da naj normalnije ti je da zadimi ipak je opće poznato da takve kao tvoje šestice troše ulje...  :wink:


Šala na stranu, ali samo deri  (y)
 
free rider said:
ovak isto mi je i frend reko, jer on svog vrti non stop a meni se to baš ne sviđa posebno u naselju, ljudi pocnu srat,a ak nekud idem dalje i ne poznam cestu opet ga ne vrtim, odkad imam motor (5 tjedana) samo mi je jednom zablinkala lampica za blokadu i to na šaltanju 1-2 :mrgreen:


NEKID said:
samo gasssssssss

Horny said:
Da naj normalnije ti je da zadimi ipak je opće poznato da takve kao tvoje šestice troše ulje...  :wink:


Šala na stranu, ali samo deri   (y)

Nemojte da se decku desi nesto.  :mrgreen:
 
bijeli auspuh sa bezolovnim benzinom.....???........no way...... :shock:....i jos ako je sa katalizatorom...... :(
 
bmw m 5 said:
bijeli auspuh sa bezolovnim benzinom.....???........no way...... :shock:....i jos ako je sa katalizatorom...... :(

Evo kod mene je jako svijetlo sivo. Svjetlije ne može biti.  8)
 
jeli suh ili vlazan auspuh?
 
ovisi kad i po kakvom vremenu palim motor, ak je vani hladnije ujutro kad ga upalim para izlazi i onaj kondenzat se skuplja na izlazu ko jutarnja rosa :LOL: a inače suh :mrgreen:
 
ma sve je to ok dok se ne raspadne mašina, malo dima i čađe nije nikog ubilo  :mrgreen:
 
Bump said:
ma sve je to ok dok se ne raspadne mašina, malo dima i čađe nije nikog ubilo  :mrgreen:

Reci to siscanima  8)


























:mrgreen: