par pitanjaca o sxv-u 4.5 .....

Tolca

Member
Informativno me zanimaju neke stvari vezane za ovaj motor, a to su:

Potrosnja :misli:
Potrosnja potrosnog materijala :mrgreen:
Servisni intervali :misli:
Cijene servisa :misli:
Opcenito odrzavanje :misli: skupo :misli:
Pouzdanost :misli:
Kakav je za ture od cca 100km u komadu :misli:
Djecje bolesti :misli:

Ako uzmemo u obzir da bi se motor koristio 50:50 staza/cesta, dali je pametno dati 65tkn za takav motor  :misli:
Konkretno me zanima za model 450.

Thnx  (y)
 
jolly the roger said:
65? probaj zvat hp motore u puli, mislim da ima neki popust za sxv-a

a za info, pitaj juzera LUKA, on ga ima

cijenu sam puknuo otprilike, sjecam se da je tako nesto bilo :misli:
pitao sam luku, vec mi je dao neke odg.  (y)
ali povodim se onom, 100 ljudi 100 cudi, pa sto vise odg. meni bolje, volim znati sto vise  (y)

 
Tolca said:
cijenu sam puknuo otprilike, sjecam se da je tako nesto bilo :misli:
pitao sam luku, vec mi je dao neke odg.  (y)
ali povodim se onom, 100 ljudi 100 cudi, pa sto vise odg. meni bolje, volim znati sto vise  (y)

ugl za cijenu nazovi hp motore u puli, neznam jel cu bubnut al mislim da je pisalo 55000 :misli:
 
jolly the roger said:
ugl za cijenu nazovi hp motore u puli, neznam jel cu bubnut al mislim da je pisalo 55000 :misli:

gledao sam na str. mms, 62000 valjda  :misli:
al nije to sad bitno, nego me zanimaju iskustva i slicno :p

mislim da ce mi mms biti najkompetentniji za odgovoriti na moja pitanja  :D
 
Tolca said:
gledao sam na str. mms, 62000 valjda  :misli:
al nije to sad bitno, nego me zanimaju iskustva i slicno :p

mislim da ce mi mms biti najkompetentniji za odgovoriti na moja pitanja  :D

Da točno g. Boris ti može najviše pomoći  (y) (y) inače on prodaje svog sxv-a 5.5 sa dost supermoto opreme ak misliš vozit na stazi  (y) (y)
 
sxv...jel to ona jadna Aprilijica koja se stalno raspada, konstantno odlazi anlaser a nema kurblu... ili sam nešto pomješao pa će i mene g. Boris prosvjetlit... 8)  :mrgreen:
 
mate said:
sxv...jel to ona jadna Aprilijica koja se stalno raspada, konstantno odlazi anlaser a nema kurblu... ili sam nešto pomješao pa će i mene g. Boris prosvjetlit... 8)  :mrgreen:



....da, to je ta....Ducati wannabe... (y)
 
mate said:
sxv...jel to ona jadna Aprilijica koja se stalno raspada, konstantno odlazi anlaser a nema kurblu... ili sam nešto pomješao pa će i mene g. Boris prosvjetlit... 8)  :mrgreen:
Ali to nije sve, uz kupnju motora dobijete gratis garanciju da će se pokvarit! :mrgreen:
Motor je čisti racing stroj, frend ga ima, zacvikao i sad ima na njemu štete za 15000kn, a motor nema niti 5000km, definitivno ne motor za svaki dan, i problem je što ga navodno jedino g.Čmelar zna naštelat i podesit mape kako treba. Na novijem modelu su navodno promjenili anlaser pa više nema problema sa paljenjem... To je motor kojeg izuzetno treba mazit i pazit, vrlo česti servisni intervali, s kojima opet nisi siguran da se neće pokvarit... previše novca za nekoga tko želi imat motor za vozit se. :palacdolje: