Paris-Cavoglave 2014

supermaryo

New member
Super , 3 dana u cavoglave sa mojim prijatelj , Davor !!!!
 
Ishli ste na grah.  (y)
Super tura supermayo.  (y)
 
mate said:
Jebena ste volja vi iz dijaspore. :mrgreen:  (y)

Ljubav dijaspore prema domovini je istinska, neiskvarena, dolazi iz srca i neizmjeriva je.  :zaljubljeni:

Kad bi svi volili domovinu kao mi iz dijaspore i za njenu dobrobit se zalagali
onda bi lipa naša bila svim građanima raj na zamlji a ne samo "odabranim i politički podobnim".
U određenim krugovima se ljubavi prema domovini mjeri količinom pokradenih novaca
ili brojem donesenih novih "usklađenih zakona".  :wc:
 
Elias said:
Ljubav dijaspore prema domovini je istinska, neiskvarena, dolazi iz srca i neizmjeriva je.  :zaljubljeni:

Kad bi svi volili domovinu kao mi iz dijaspore i za njenu dobrobit se zalagali
onda bi lipa naša bila svim građanima raj na zamlji a ne samo "odabranim i politički podobnim".
U određenim krugovima se ljubavi prema domovini mjeri količinom pokradenih novaca
ili brojem donesenih novih "usklađenih zakona".  :wc:
bas nesto gledam, mozda nam tak i je od te pretjerane ljubavi pa da mozda malo otpustite, da vidimo kak bu onda  :misli:


:LOL: :mrgreen:

supermaryo@  kolko je to bilo km?
 
Elias said:
Ljubav dijaspore prema domovini je istinska, neiskvarena, dolazi iz srca i neizmjeriva je.  :zaljubljeni:
:LOL: :LOL:
Nek ti kušin bude stina, kapja uja, zrno soli,  i te spike. 

 
Nemoj se ljutiti Supermaryo no ovo je jedan od putopisa koji uopce ne zasluzuju biti u rubrici putopis.
Ne zato sto je sigurno izazovno bilo prevaliti put od Pariza do Cavoglava na motoru, sto mi zapravo mozemo samo nagadati, mozda si ga natovario na prikolicu kako to rade mnogi jer ima je puuuuno voziti, nego zato sto PUTOPIS po definiciji je pisani opis puta, a ne nasumce nabacane slike.
 
Elias said:
...
Kad bi svi volili domovinu kao mi iz dijaspore i za njenu dobrobit se zalagali
onda bi lipa naša bila ...

huh... malo ti je paradoksalna ta teza...
kad bi tako bilo ko što kažeš, kad bi je (domovinu) svi volili ko ljudi iz dijaspore, onda više nikog nebi bilo u domovini... svi bi otišli

@supermaryo
za volju, put i motore  (y)
 
QuinnSaab said:
Nemoj se ljutiti Supermaryo no ovo je jedan od putopisa koji uopce ne zasluzuju biti u rubrici putopis.
Ne zato sto je sigurno izazovno bilo prevaliti put od Pariza do Cavoglava na motoru, sto mi zapravo mozemo samo nagadati, mozda si ga natovario na prikolicu kako to rade mnogi jer ima je puuuuno voziti, nego zato sto PUTOPIS po definiciji je pisani opis puta, a ne nasumce nabacane slike.

Ima tu puno"putopisa i fotopisa" zasto ti je bas ovaj zasmetao?
 
Nemojte se vi iz dijaspore sekirat , ionako za hrvate u hrvatskoj nema mjesta , niti oni razumiju o čemu vi pričate.
Hrvatska će valja i dalje ostat samo utopija.