PEČENKIJADA NO.7 - MK "BROD" Slavonski Brod 17.10.2015

DADO+ said:
ja sam i onako više za šarana, ako MK "Radost" ne bude vrtila janka,
pečenka mi ni' uopće zanimljiva  :mrgreen:  :LOL:

Svaka cast saranu, al za predjelo. :LOL:
 
  Tko želi sudjelovati u takmičarskom dijelu Pečenkijade neka vodi računa da pečenka bude pečena najkasnije do 14 sati. Što se tiče vremenske prognoze, izgleda za subotu dosta dobro , ali kiša nije nikakav problem, četiri dosadašnje Pečenkijade bile su kišne,a dvije suhe i sve su bile odlične.
Bit će postavljena cisterna sa vodom i kemijski WC-i.

  Kao što Bešo već reče, drva su poprilično mokra, pa ne bi bilo loše da si ponesete nešto suhih bar za prvu potpalu.Isto tako, pošto ima 88 ekipa i samim tim ekipe će biti raširene na većem prostoru, tko može neka ponese tačke(kolica,kariole...)da si olakša dostavu drva.
 
Osim peharima tri prvoplasirane ekipe bit će nagrađene slijedećim nagradama.

1. mjesto- SLAVONSKA KOŠARICA sa domaćim slavonskim delicijama
Nagradu osigurava OPG STJEPAN LAČIĆ

2. mjesto -SLAVONSKA KOŠARICA (nešto manja) sa domaćim slavonskim delicijama
Nagradu osigurava MK "BROD"

3. mjesto - Košarica sa buteljama dobrih vina
Nagradu osigurava PUB S.OLIVER
 
:cijpadrva: :cijpadrva: :cijpadrva: :cigle: :cigle: :cigle: :vatrica: :vatrica: :vatrica: :vatrica: :piva: :piva: :vecerica: :recine: :recine: :recine: :drunk: :drunk: :cool: :cool: :cool:
 
U petak pozivamo bikere (i one koji misle da to jesu  :LOL:) koji su već doputovali  da svakako dođu na Poloj u prostorije MK" Brod" na večernje druženje uz bikerski grah, piće i tamburaše.
  Nakon toga kako već običaji nalažu PUB S.OLIVER, KUĆA PIVA .....pa kada svane nazad na Poloj pa........  8)
 
....isto tako u nedjelju pozivamo bikere (i one koji se tako osjećaju ili misle da su bikeri :LOL:) na doručak na Poloj u klubske prostorije MK "Brod".
  Doručak već tradicionalno priređuje MK "UNITED" Žepče,a od prošle godine i MK "KORČULA". Hvala im  (y)
 
Donedavno moj veeeeeliki prijatelj Prgo tvrdio da su Bajrini ćevapi vrh...ccccccc....dok nije posjetio biblioteku i Centar Kulture u Žepču... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Veliki je broj prijavljeni moto klubova i prijatelja željnih druženja ali vremenske prilike ili neprilike su nešto našto se nemože utjecat stoga je razumljivo da će poneki i odustati od dolaska,kao organizatori želimo tima koji odustanu reći da im se to neće zamjeriti niti će to utjecati na daljnju međuklubsku suradnju i prijateljske odnose (y)
Svima koji dolaze želimo sretan put u oba smjera i da s Poloja odu s porukom VIDIMO SE DOGODINE......
 
Za sve one koji nisu dosli ukljucujuci i mene nekoliko fotki dok se ne pojavi Beso  (y) sa svojim fotkama
http://www.sbplus.hr/slavonski_brod/zivot/okolis/brodska_pecenkijada_2015.aspx#.ViJXimvXR_k
 
tarantula said:
Za sve one koji nisu dosli ukljucujuci i mene nekoliko fotki dok se ne pojavi Beso  (y) sa svojim fotkama
http://www.sbplus.hr/slavonski_brod/zivot/okolis/brodska_pecenkijada_2015.aspx#.ViJXimvXR_k

Ni ja nisam prisutan osobom bio , ali duhom da , a razlog opravdan .... betonaža kod nečaka
 
deep said:
Ni ja nisam prisutan osobom bio , ali duhom da , a razlog opravdan .... betonaža kod nečaka
Roro a de mi reci gdje si nabavio nećaka? Da znam i ja za ubuduće ako treba ići na betonijadu  :LOL: