Peticija za ocuvanje staze Francorschamps

Mocippaldi

Well-known member
Na ovome dole linku mozete ako zelite da potpisete peticiju za ocuvanje jedne od najljepsih staza na svijetu cija je buducnost ugrozena od strane raznoraznih derpera  :palacdolje: Malo sam listo listu i vidim da ima potpisa iz HR i BiH a ima i poznatih ljudi(Baricelo).
Mislim da bi makar ovi nasi klasicari sto su bili ove godine na utrci oldtimera trebali da potpisu ako zele opet da voze na ovoj stazi  :wink:

http://www.defendonsfrancorchamps.be/petitie-circuit-spa-francorchamps.html

 
Ja se prijavio i potpisao peticiju! Ne bi volio da ta staza propadne, ja i društvo planiramo sljedeče godine tamo na utrku Formule 1!!!!!! Bili smo na Hungaroringu i u Monzi ali ova mi izgleda još ljepša!
 
jedan krug sa skuterom koji sam odvezao po toj stazi zauvijek ostaje u pamćenju. zbilja jedno od najljepših mjesta na svijetu. bilo bi steta da ju uniste.
 
Vidim i Aurelie je potpisao ,oboici  (y)
 
Naravno, kao da je problem... nadam se da ce opstati i da cu u skoroj buducnosti moci pogledati stazu a mozda se i provozati po njoj, u svakom slucaju  (y)
 
Mocippaldi said:
Na ovome dole linku mozete ako zelite da potpisete peticiju za ocuvanje jedne od najljepsih staza na svijetu cija je buducnost ugrozena od strane raznoraznih derpera
Mislim da bi makar ovi nasi klasicari sto su bili ove godine na utrci oldtimera trebali da potpisu ako zele opet da voze na ovoj stazi  :wink:


Pod brojem 22806 je i moj potpis. Prevelika šteta bi bila zatvoriti tako dobru stazu!!
 
Mocippaldi said:
Na ovome dole linku mozete ako zelite da potpisete peticiju za ocuvanje jedne od najljepsih staza na svijetu cija je buducnost ugrozena od strane raznoraznih derpera  :palacdolje: Malo sam listo listu i vidim da ima potpisa iz HR i BiH a ima i poznatih ljudi(Baricelo).
Mislim da bi makar ovi nasi klasicari sto su bili ove godine na utrci oldtimera trebali da potpisu ako zele opet da voze na ovoj stazi  :wink:

http://www.defendonsfrancorchamps.be/petitie-circuit-spa-francorchamps.html

Bez brige jesmo kolko vidim još samo fali Aci i Romeo ali budu i oni.
Meni je staza ostala u prelijepom sijećanju i rado bih se vratio tamo!!!I to nadam se dogodine!!!
No to sve ne bi uspijelo bez Mudrog i Shokrea kojima se i ovim putem zahvaljujem na pomoći!!!

(y) :mrgreen:
 
Gigo said:
Bez brige jesmo kolko vidim još samo fali Aci i Romeo ali budu i oni.
Meni je staza ostala u prelijepom sijećanju i rado bih se vratio tamo!!!I to nadam se dogodine!!!
No to sve ne bi uspijelo bez Mudrog i Shokrea kojima se i ovim putem zahvaljujem na pomoći!!!

(y) :mrgreen:
Romeo potpisao , ako treba idemo ju spašavati kriketom od gedore
 
Potpisao.

Bio prosle godine na ovoj stazi na utrci F1. Volio bi i nekad se i sam provozati na njoj i meni definitivno najdraza staza makar za sad kad igram neku race igricu  (y)
 
I ja odmah dao glas. (y)

RideHard said:
Potpisao.

Bio prosle godine na ovoj stazi na utrci F1. Volio bi i nekad se i sam provozati na njoj i meni definitivno najdraza staza makar za sad kad igram neku race igricu  (y)
Onda smo se možda i sreli. :D
Inače meni fascinantna staza, prekrasna.
 
maRRio 8 said:
I ja odmah dao glas. (y)
Onda smo se možda i sreli. :D
Inače meni fascinantna staza, prekrasna.

I ti si isao ono zadnji put kad je Auto Klub organizovao tj. dodjeljivao nagrade?
 
RideHard said:
I ti si isao ono zadnji put kad je Auto Klub organizovao tj. dodjeljivao nagrade?
Da, jbt. :shock:
Poslao sam preko 1500 poruka u dva kola za sebe  i frenda. :mrgreen:
Možemo se na PP prebacit. Sad kad se sjetim, jesi ti onaj dečko (valjda jedini) sa Hondinom košuljom i kapom?
 
Opet ja sa crnim vjestima  :x
Crni oblaci se navlace iznad moto sporta(barem kod nas na sjevero-zapadu)
Ista sudbina koja je bila sa SPA(srecom spasenma) sad se nadvija nad Zolder.Oko staze ima par kuca ,koje su izgradjene puno poslije staze, i stanovnici tih kuca zele da zatvore stazu jer im smeta a samo 3 ih je  :palacdolje:
Ako netko zeli moze da potpise peticiju za ocuvanje ove staze  :wink:


http://www.bolderberg.be/component/petitions/?view=petition&id=59&start=3500
 
Gigo said:
Svaka čast svima na potpisanoj peticiji ali evo jučer mi je stigao časopis iz Engleske(Classic Racer) u kojemu piše da je event na kome smo nastupili nas 3(Emil,Acy i ja)prošle godine, u planu i za ovu godinu!!!!!  (y) (y) (y) (y) :D :D

a evo i sa službene stranice Bikers Classic
http://eng.bikersclassics.be/index.php/Bikers-Classics/News/The-Bikers-Classics-2010-on-June-11-13

I opet  :anger: ću morati najvjerovatnije ići  :LOL: :LOL: 8)

uživati  :mrgreen: :mrgreen:

Da ne bi peticije nebi bilo ni uzivancije  :D