Pevec ?????????'

Ja san kupija neku bušilicu za 157 kuna i još radi.
Znan i to da je koristin po cili dan vjerovatno bi riknula, al za ono šta meni služi dobra je.
Uglavnom koliko para toliko muzike.
Al šta se tiče Yamahe, pa nije to Yamaha Made by Pevec, nego ista ona Yamaha ko kod svih drugih, pa...
 
Zašto bi te ovlašteni drugačije gleda kad kupiš motor u peveca a k njemu ideš na servis ???
Sve je to lova i sve se to naplati... Baza bi bila recimo kupit lanac kod peveca i onda doć u servisera da ti ga zamijeni. A ono na ambalaži pevec... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To je već krajnost...

MA najvažnije je da se motor kupi, a ako se može i uštedit - zašto ne!??
 
Ma pevec je šit... Tam sam kupil apena... a ne jebe samo motokuće i servise , sjebal je sa svojim kamionima one manje prijevoznike. Pička li im materina... :twisted: :twisted:
 
saznal sam da u pevecu sve one elektroničke gluposti(playstation , mobiteli............) dobavljaju iz istih tvornica samo što su one sa nekim malim greškama u proizvodnji(zato se brzo kvare)! isto valjda vredi i za motore! slučajno su deli apencu klip ne od aluminija neg od plastike pa je onda zgorel, recimo :mrgreen:
 
_stonerider_ said:
saznal sam da u pevecu sve one elektroničke gluposti(playstation , mobiteli............) dobavljaju iz istih tvornica samo što su one sa nekim malim greškama u proizvodnji(zato se brzo kvare)! isto valjda vredi i za motore! slučajno su deli apencu klip ne od aluminija neg od plastike pa je onda zgorel, recimo :mrgreen:

to ti je glupost jer svaki pevec nema iste cijene a isti artikal a sve zbog toga što on robu nabavlja kod najbližih i najjeftinijih tako on npr.u splitu nabavlja u spartaka a stolove i odmare u preko puta u tehnospoja i dakako jeftiniji nego u njih samih jer ne ide na visoke marže već na kolicinu a sve koje je srušio i uništio oni seru protiv njega
ako bušilicu platiš 100kn kao ja i neoćekujem da radi i traje 20god ali u 3 god. me nije iznevjerila dok sam jednom kupio brusilicu i riknila nakon 9 mjeseci i ja s garanciom dobio novu pa vi svi propali serite jer manji većinom kažu da je npr nisi pazio i pregrijao te piši propalo
imaju oni i stvari za profesionalce jer svaki proizvod tj većina ima zvijezdice tj dali je to za hobi majstore malo bolje hobi majstore te za profesionace a ne kužim ljude koji bi kupili štemalice za 200kn te štemali 24h na dan i otkad je došao u moj grad bar imam svaki alat koji poželim a da ga koristim makar i jednom godišnje volim ga imati i platim 100 kn i meni koristi skroz dobro a to mi je pevec i omogućio a vi pusti profesionalci kupite bušilicu i platite 800-1000kn te bušite s njom rupe za slike objesit i budite sretni jer u ruci držite profi bušilicu

a što se tiće motora ako je jeftiniji 2000kn kupio bi je ali imali su oni jamahe jeftinije i po 8000-9000kn pa vi filozofirajte a i za kavu bi se ogrebali a ne za tu sumu- glumit frajera i poštenjaćinu u servisu ja ću im u servisu i dubit na glavi ako treba ali neka mi servis naplate jeftinije

ŽIVJELA ZDRAVA KONKURENCIJA !!!!!!!!!!!!