Pevec ?????????'

Iako je malo čudno što je u nizu poredan sa kosilcom. Zar ne? Ali motor je motor kamo god da ga ti kupio. :p
 
Nike said:
Mene osobno bi bilo sramota kupit motor u dućanu koji je konkurencija ovlaštenom serviseru, a poslje u tog istog servisera ići na servis ili tražit neku garanciju... Pevec će preživit i bez jedne yamahe, a lokalnom dileru ćeš pomoći i više će te cijeniti. Općenito treba podržavati prave trgovine motociklima a ne one koje prodaju namještaj ili televizije pa usput prodaju i neka kineska smeća

Tako je (y)
 
Na inicijativu Yamahe Pevec izlaze njihove modele (pitah nedavno ovlaštenog). Rekoše da im odgovara jer mogu iskoristit' njihovu mrežu dućana po Hr

Moža ima i neka akcija kupim Yamahu dobijem i alatke za održavanje vrta :twisted:
 
Ne znam, ako je YAmaha u Peveca ili Pichila: koja je to razlika?
Isti je proizvođač, ista garancija.
Normalno da ako je cijena ista da bi uzeja primjerice u Pichila radi daljnjih servisa i tako to. A i inače mi je draže takve stvari kupovat kod onih koji se baš time i bave.
Ali kad bi bila razlika npr. 5000 kn?
Heeej, 5000 kn je uvijek 5000 kn i zaboli me ko prodaje ako uštedim 5000 kn.
Iako sumnjam da razlika može biti tolika! :shock:
 
RSbikerica said:
MONSTER said:
ma neeeee,YAMAHA gitare!

:D :D :D :D

Ja imam Yamaha klavir, ali ga nisam kupila u Peveca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (nit sam ikad tamo bila :mortal: )
:cool: E da samo znaš šta si propustila, takv izbor zweitaktof ima samo tam i nigde više na svetu ovom, a ima i veliki izbor hrane za pse! :oops:
 
Ogi said:
RSbikerica said:
MONSTER said:
ma neeeee,YAMAHA gitare!

:D :D :D :D

Ja imam Yamaha klavir, ali ga nisam kupila u Peveca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (nit sam ikad tamo bila :mortal: )
:cool: E da samo znaš šta si propustila, takv izbor zweitaktof ima samo tam i nigde više na svetu ovom, a ima i veliki izbor hrane za pse! :oops:
A hrane za macke? :mortal: (sad imam i psa i micu :cool: pa se moram brinit)
 
ma i "dobre" žute pevec rukavice(vrtlarske) koje mi je lik predložio da kupim za svoj motor! :shock: :shock:
 
Pevec, ma daj! pa tko kupuje YAMAHU u nekakvoj robnoj kuci!?! :?: :bonk:
 
Nike said:
Mene osobno bi bilo sramota kupit motor u dućanu koji je konkurencija ovlaštenom serviseru, a poslje u tog istog servisera ići na servis ili tražit neku garanciju... Pevec će preživit i bez jedne yamahe, a lokalnom dileru ćeš pomoći i više će te cijeniti. Općenito treba podržavati prave trgovine motociklima a ne one koje prodaju namještaj ili televizije pa usput prodaju i neka kineska smeća


zasto bi pomagao lokalnom dileru da zaradi vise novca? zasto on ne bi meni pomagao tako da spusti cijenu, pa ne bi bilo potrebe ici u Peveca?
gledam to kroz posao koji ja radim, dakle informatika. firma u kojoj radim prodaje racunala po tako formiranoj cijeni da zaradi sto vise, ali da cijenama ne strsi od konkurencije. zatim u igru udje Pevec sa dosta nizim cijenama, i natjera sve oko sebe da smanje cijene, cime profitiraju kupci. kako je nama motoristima u interesu da bolje bude svima nama a ne nekolicini prodavaca, ne vidim gdje je problem.
sa druge strane, ako se netko "okiti" nazivom "ovlasteni serviser", to uz svoje prednosti ima i odredjenu odgovornost. uostalom, svaki kupac Yamahe, bez obzira gdje je kupio je potencijalna musterija ovlastenom serviseru za daljnje servise koji se placaju. troskovi "garancije" ne idu iz djepa ovlastenog servisera, nego proizvodjaca.
u cijelom svijetu je normalno sa odredjenim proizvodom otici u bilo koji ovlasteni servis, osim kod nas na "brdovitom balkanu", gdje se "ovlasteni" ima obraza ljutiti jer nisi nesto kupio kod njega.
slazem se da treba podrzavati prave i specijalizirane trgovine, ali ne i njihove vise cijene. sasvim sam siguran da Pevec ne nabavlja Yamahe po nizoj cijeni od recimo Piccila. mozda je moguce obratno, ali u Peveca mozes Yamahu kupit jeftinije. zasto ne bi razliku u cijeni potrosio na opremu ili benzin, umjesto da tu razliku sebi u djep spremi "ovlasteni"?
 
2kzdolec: ajde odradi ovo prvo;)
http://www.motori.hr/forum/viewforum.php?f=10
 
prije cca 3 godine u petak u 19:30 suprug i ja smo smislili da nam svakako treba skuter i..... di ćeš neg u Peveca vidit šta ima. Da ne duljim, naišli smo na mladog vrlo simpa trgovca kupili Aerox-a na karticu i došli doma. Bdw. skuter i danas vozi, prošao je brdo km, ništa mu ne fali iako je kupljen kod Peveca.
Usput bili smo neki dan po pumpu za hidrofor, ali Dragice nažalost nije bilo, da je bilo ko zna.... možda bi oped radila kartica....
 
smijeh ljudi koji su se šetali po ulici kod peveca dok si ulazila nutra!! :mrgreen:

meni su se klješta koje sam kupil u pevcu zablokirala i zahrđala!
 
e da i moj frend koji si je kupil bicikl u pevcu je bil v gipsu nekoliko tjedni jer mu je rama pukla dok se je spuštal s brega!!! :cool: :cool: :cool:
 
Dr.Shundler said:
PEVEC - Kupujte sa osmjehom, plaćite kod kuće!!!

Pozdrav!!!

HAHAHHA, ZNA ĆOVJEK!!!!
Ljudi moji, ja iz okolice Bjelovara, a pogodite odakle je gazda peveca, iz Bjelovara,. Nemojte tamo kupovat motore nikako!!!!
Pa Pevec u Bjelovaru je izgorio, ste ćuli za to!!!!
Gle, prije godinu dvije je lik stavio kosilicu u pola parka u središtu Bjelovara i stavio natpis na kartonu, OVA KOSILICA JE KUPLJENA U PEVECU PRIJE 3 MJESECA, POKVARILA SE NAKON DVA TJEDNA, RAZMISLITE O KUPOVINI TAMO!!!
Uglavnom nešto u tom smislu je pisalo!!!!
Bjež od pevca glavom bez obzira!!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Pugsley Adams said:
Ja sam si prije 3 godine tamo kupio lemilicu za 50kn 8) i jos uvijek radi. Al mi cura kupila kompjuter tamo.... :mrgreen:

HAHHHAH, znam da su imali neke gdje je sve bilo integrirano na matićnoj!!!!
užas, radilo dan, max dva :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: