PH super moto, skuteri i oldtimeri...

romel

Member
...svoju sezonu otvaraju u Novoj Rači 8 svibnja 2005. :cool: Nadam se da će vrijeme poslužiti i da će doći veliki broj bajkera u naše malo mjesto :mrgreen:
 
ja sljedeci tjedan idem na prijavu za onaj Keeway kup :)
tako da cu i ja (ako bude srece) napokon bit trkac :cool:
 
jesu li ponovo apeni u igri? da li imaš informaciju koliko se lokalnih apena sprema? i naravno, hoće li biti kakva fešta cijelu noć?
 
Vidimo se u Novoj Rači, mislim vozit 50 ccm.

Zasto u naslovu pise "PH super moto, skuteri i oldtimeri..."

Kad u klasi 50 ima 3-4 skutera i sve ostalo motori s brzinama, mislim nije to u redu, ajde mjenjajte to molim vas!!! :|

umjesto skutera samo 50 kubika ili tak nešto :mrgreen:
 
Kneeslider said:
Shokrefumi said:
ja sljedeci tjedan idem na prijavu za onaj Keeway kup :)
tako da cu i ja (ako bude srece) napokon bit trkac :cool:
Keeway kup???
Gdje,tko,kada?
posjeti moto puls forum i malo procitaj...
uglavnom, uvoznik daje nekoliko skutera koji ce svi bit jednako frizirani. prijavljuje se tjedan dana pred utrku, navodno je besplatno sve... zato cu se i prijavit. :)

zamisljeno kao odskocna daska za mlade nade, valjda, nadam se
 
rocky said:
jesu li ponovo apeni u igri? da li imaš informaciju koliko se lokalnih apena sprema? i naravno, hoće li biti kakva fešta cijelu noć?

Ti ćeš vozit sa Apncom?
 
:cool: upravo zato su skuteri N.Rači, APN ne mogu obečati, ali skutera bi trebalo biti 10-12 potpuno jednakih, naš moto klub dobiva dva samo još moram pronaći dobre vozače iz BJ županije javite se :p
 
romel said:
:cool: upravo zato su skuteri N.Rači, APN ne mogu obečati, ali skutera bi trebalo biti 10-12 potpuno jednakih, naš moto klub dobiva dva samo još moram pronaći dobre vozače iz BJ županije javite se :p
Pa svake godine su Apni, šta je sad ovo?
Zašto se nitko nije sjetio napravit kup 50 ccm sa motorima sa brzinama, a ne skuterima!!!
A kad će se znat el će vozit apni, el se to zna unaprijed ili ako dođe puno ljudi sa apnima pa napravite i to, kako će to sad ić?
 
MA-Zvone said:
Zna li itko hoće li se ijedna supermoto utrka održati u Dalmaciji?



iako daleko majzanimljivija disciplina motociklizma, mislim da se je prošle godine raspala u hrvatskoj i baš me zanima šta će biti ove godine. sumnjam da če biti bilo šta od supermota.
 
Prošle godine je bila najavljena supermoto utrka u Splitu, ali nitko živ ovde nije imao pojma gdje bi se uopće održala...
 
:cool: Za N.Raču mi je najavljeno 15-ak vozača za super moto, želja mi je i da apn vozi ali vjerojatno neće ići zbog satnice, i ovo je problematično. Skutere smo primili radi organizatora koji se potrudio pribaviti motocikle i normalno osigurati po 2 kom. za oragizatore utrka. Žalosno je to što se dešava u HMS-u, sve dok bude nekih bezveznjakovića stvari će ići loše. Nas male organizatore koji se mučimo i trošimo više nego što dobijemo za sponzorstvo utrke šikaniraju a lova od velikih se dijeli međusobno. Ne spominjem imena ali je svima sve jasno. Osobno mislim da bi klasu 50 trebalo pokrenuti u sklopu brzinaca i voziti ju bar u Požegi,Bjelovaru, Križevcima a moglo bi se izvesti i usklopu oldtimera u N.Rači i Oroslavju. Uglavnom netko bi se trebao zauzeti, razgovarati sa Kecom...puno posla kao i ovo što mi radimo a para niotkuda :cry:
 
romel said:
:cool: Za N.Raču mi je najavljeno 15-ak vozača za super moto, želja mi je i da apn vozi ali vjerojatno neće ići zbog satnice, i ovo je problematično. Skutere smo primili radi organizatora koji se potrudio pribaviti motocikle i normalno osigurati po 2 kom. za oragizatore utrka. Žalosno je to što se dešava u HMS-u, sve dok bude nekih bezveznjakovića stvari će ići loše. Nas male organizatore koji se mučimo i trošimo više nego što dobijemo za sponzorstvo utrke šikaniraju a lova od velikih se dijeli međusobno. Ne spominjem imena ali je svima sve jasno. Osobno mislim da bi klasu 50 trebalo pokrenuti u sklopu brzinaca i voziti ju bar u Požegi,Bjelovaru, Križevcima a moglo bi se izvesti i usklopu oldtimera u N.Rači i Oroslavju. Uglavnom netko bi se trebao zauzeti, razgovarati sa Kecom...puno posla kao i ovo što mi radimo a para niotkuda :cry:

Ako su stvari stvarno takve i izbacuju se apni, ja ću prićat sa kim god treba da se vrate apni!!!
Po mojem je uvođenje skutera korak unazad!!!
Romel daj mi imena, brojeve(kako da stupim u kontakt sa njima ) koji igraju ulogu u organizaciji!!!
Meni nije do para i ne znam ćega, dovoljno je kupit tri pehara za svaku utrku od 50 ccm i to je to što se mene tiće!!!
Samo nek nam dadu da vozimo!!!
 
romel said:
:cool: pokrenuti su pregovori s Križevcima...možda se nešto ipak izrodi :D
Bravo, ako trebaš kakvu pomoć samo reci!!!!!
šT treba radit, tražit vozaće, šta?
 
Hrc said:
jel mi moze ko ukratko objasniti di je ta Nova Rača?
Budi sutra u pubu oko 1 pa ti objasnim pošto sam u vž, inaće to ti je od bjelovara prema daruvaru
 
BLADERIDER said:
Hrc said:
jel mi moze ko ukratko objasniti di je ta Nova Rača?
Budi sutra u pubu oko 1 pa ti objasnim pošto sam u vž, inaće to ti je od bjelovara prema daruvaru

Dođite vi lijepo taj dan svi u Daruvar pa vas ja bum odvela i usput me netko poveze ;)