PIAGGIO CAMA 100

jozo

New member
Piaggio je predstavio novi skuter CAMA 100

1.gif


ZIP4_z.jpg


ZIP4_1z.jpg


ZIP4_2z.jpg


ZIP4_3z.jpg


Fresh and fun, the CAMA combines a reverence for the past with the here and now Part memory, part dream, it is designed to a fascinate model, it revolutionised the low price European concept motorcycle world. The adaptive air suspension combines the sporty driving character of a coupe with the excellent suspension comfort of a saloon. The driver can adjust the ride height at any time

MAIN TECHNICAL PARAMETERS FOR CAMA 100
Engine Single cylinder、four stroke、VVT
Cooling Forced air
Displacement 96.21CC
Bore × Stroke mm 50mm×49mm
Compression Ratio 11:1
Ignition C.D.I
Starter Electronic and kick start
Transmission Automatic
Max Torque 6.81N.m/6000(r/min)
Max Power 5.0kW/7000(r/min)
Max Speed 80 km/h
Max Load Weight 150 kg  
Tires – Brakes - Suspensions
Front Tire 100/80-10"
Rear Tire 120/80-10"
Front Brake Single disc
Rear Brake Drum with mechanical command
Front Suspension Dual hydraulic stroke damper
Rear Suspension Single-arm with hydraulic damper and helicoidal spring
Dimension
L W H mm 1750×660×1080mm
Wheel Base mm 1210mm
Fuel tank capacity 5.0L

Combining the luxury and comfort of main road travel with impressive off-road performance. Its European character has been achieved by combining a range of high-tech features

boje su žuta, roza i zelena
 
kovčeg je u seriji
a ne da ga naplačuju 150-200EUR dodatno kao neki drugi proizvođači (y)
 
ako je u Srbiji naziv AJKULA - kupim si ga tamo

tko nema 3 piaggia u garaži nije čovjek - to mi ide u potpis
 
vidim da puca od inovativnosti  :LOL:
ipak je veliki posal redizajnirati zipa...

sve u svemu, moga bi biti dobar za po gradu ljudima koji ne žele izvajati velike novce za skuter...
 
ivan_m said:
vidim da puca od inovativnosti  :LOL:
ipak je veliki posal redizajnirati zipa...

sve u svemu, moga bi biti dobar za po gradu ljudima koji ne žele izvajati velike novce za skuter...
Baš me zanima koja je inovacija ono crno na podnici s desne strane ispred auspuha
 
tko nepati od sminke .... odličan motor za male pare, pali-vozi, peri-deri  :jesus:

iako mi se zip vise sviđa.. nekako je vec pomalo retro  :mrgreen:
 
Nike said:
Baš me zanima koja je inovacija ono crno na podnici s desne strane ispred auspuha
da nije "The adaptive air suspension combines the sporty driving character of a coupe with the excellent suspension comfort of a saloon. The driver can adjust the ride height at any time " :mrgreen: :mrgreen:
a :mrgreen: :mrgreen:
jebate nebi da je range rover :LOL: :LOL:
 
Da je ljep-ne baš pretjerano.
Da je brz-ne baš.
A i razlika između njega i zipa je mizerna samo što zip ima sportskiji izgled.
Ali sigurno je kvalitetniji od ostalih kineza jer ih ovdje barem talijani proizvode a kinezi sastavljaju..a i talijani kontroliraju kvalitetu,koja istina nije jednaka onima iz italije ali držu dobru distancu od origigy kineza.
Ovo je tipičan primjer jeftinog gradskog skuterića koji daje dobar omjer uloženog-dobivenog bez većih ulaganja sljedećih nekoliko godina...za razliku nekih kineza koje prvo kupite pa onda pošaljete spis djelova koji nedostaju na njemu  :LOL: