Piaggio Carnaby

brijač

New member
zanima me dal netko od vas ima 125-icu?kolko mu je max. brzina?ja svog nemogu natjerat preko 115km/h (po brzinomjeru),tolko mi je pokazivao i slabiji kymco agility 125... :misli: :misli:
 
ne ide on vise....carnaby je dosta tezak..to je u rangu sa vx-om 125.....eventualno 120.....ali to je vec mucenje.... :wink:
 
ipak je to 125ccm.
pouzdana mašina
 
jel se može stavit zadnja guma 140 umjesto 130 na istu felgu?kolko vidim bit će puno lakše nabavit 140 kad dođe vrijeme za promjenu...
 
Pa ja imam s. City 125 i neide preko 100km/h a koliko mi se cini to su isti skuteri osim plastika...cak u papirima pise max brzina 95 km/h.ja bi bio zadovoljan da ide 115 po satu,pa me zanima zasto je takva razlika ako neko zna??
 
pitanje cajgera i težine vozača  :mrgreen:
 
Pozdrav, ja ti imam Carnaby 200 koji nekako i ide do 125... 130 pokaze ako mu da "malo" vremena  :LOL:

Obzirom na moju krajnju i tvoju Brijac, mislim da tvoj ok ide.  Moj umjesto 65kg tegli 100 al dobro  :mrgreen:
 
potrošnju sam mjerio....jel normalno da troši oko 5 litara????nije da ga štedim , al opet mi se čini puno...
 
brijač said:
potrošnju sam mjerio....jel normalno da troši oko 5 litara????nije da ga štedim , al opet mi se čini puno...
ma nista je to...ja sam ima skutera koji je poteza i do 100km/h...a ima je blokadu na 80km/h...a trosio je 8l...a stajalo je oko 10l u rezervar
 
skuter mi sad kad je hladno teže pali i malo se uguši na leru,čim se malo zagrije,već nakon pol minute je sve ok...u čemu bi mogao bit problem???
 
brijač said:
skuter mi sad kad je hladno teže pali i malo se uguši na leru,čim se malo zagrije,već nakon pol minute je sve ok...u čemu bi mogao bit problem???

Verzije od 125 su malo osjetljivije na paljenje, dodaj mrvicu gasa prilikom paljenja i nemaš problema.
 
SRAD said:
Verzije od 125 su malo osjetljivije na paljenje, dodaj mrvicu gasa prilikom paljenja i nemaš problema.
tako je meni receno u servisu malo gasa kad je hladan a kad je zagrijan pali bez gasa .
 
brijač said:
potrošnju sam mjerio....jel normalno da troši oko 5 litara????nije da ga štedim , al opet mi se čini puno...
ja sa 9l napravim nekih 220 do 235 km gradska voznja!
 
dannyghost said:
pitanje cajgera i težine vozača   :mrgreen:
je i to ali ni nizbrdo neide preko 105 kao da ga nesto blokira...takav osjecaj imam !!!dali je razlika u rolicama ili sta vec .....koliko znam i runner vx ide oko 110 -115  :misli: pa mi nije jasno da s.city neide kao i ova druga 2 a ista masina???