Piaggio popust!

Rivi

Active member
Evo, da ne ispadnem samo kritičar, u današnjoj Slobodnoj (Dan Republike), izaša je oglas s lijepim popustima od Pjađa. I to ne malim! Ima i slika. Jedna faca sa slike mi je nekako poznata. Nike, jel' ga ti znaš? :mrgreen:
Aj, ko ima namjeru uzimat skuter, neka ovo ozbiljno razmotri.
 
Šta mi imaju platit? Pa reka bi da je bilo kakvi popust, da ga recimo vidin u novinama, a da ovdje nije objavljen. Ako neko može proć jeftinije, neka.
 
Čekaj Rivi, šta ti sad za**bavaš? Nekidan kad san reka da razmišljan o skuteru pita si me "al si popizdija", a danas in praviš reklamu!???
:D
 
Pazi, ja ne spadam u one koji podržavaju jedino ono šta sami rade. Ako se nekome vozi na romobilu, nek se vozi. Pošteno je upoznat ljude da negdje mogu proć jeftinije, pa ako žele nešto kupit.
A i tebi bi bilo bolje svratit do Nike. Možda dobiješ još kakvi popust.
Vidiš kako se on pametno ne javlja na ovu temu, da ne ispadne samoreklama. Pa sve moram ja. :mrgreen:
 
Nije, ali zašto ne bi pomoga Niki, ako će on imat koristi od toga. Još ako radi na proviziju, preporučam da svi koji kupuju u Pjađa, kad uđu, odma' pitaju di je Nike? :wink:
 
...I to treba doć pred kraj radnog vrimena... i upalit :chainsaw: ...
 
www.svijetskutera.com......... :misli:
 
Rivi said:
zweitakt said:
www.svijetskutera.com......... :misli:

Šta ćemo mi sa svijetom skutera? :wink:
Aj, makni ovaj višak točkica iz linka.
isto kaj i s popustima u piaggiu......NISTA :wink:
 
Je, je, veliki popusti su u điru, ali mi se ne radi van radnog vrimena i rijetko otvaram uopće ovaj topic serviseri-dileri. Čitam samo motori forum i forum za one kojima je dosadno ( 8) ). Hvala Rivi. (ja i Joke Zakon smo na slici u Slobodnoj Dalmaciji).

2 zweitakt i slična ekipa šta diskriminira skutere: Ima puno ljudi šta je ovo pročitalo (svaka im čast na kulturi) i nikome nije palo na pamet da se javi osim tebi... E i ja ću bit kulturan pa ti neću ništa reć.

2 ostali: Ne radim na proviziju, ali profesionalno radim svoj posao i upoznam svakog kupca sa popustom i sa svim mogućim poklonima za određene modele (kufer, kaciga...) i trudim se da prodam šta više motora jer smo godinama dućan maloprodaje sa najviše prodanih motocikala i mopeda u Hrvatskoj. Tko god želi nek dođe u dućan i nek se slobodno javi, jer neću ovde iznosit ni reklamu ni cijene ni pogodnosti. Uvijek se možemo dogovorit za popust
 
Nike said:
Je, je, veliki popusti su u điru, ali mi se ne radi van radnog vrimena i rijetko otvaram uopće ovaj topic serviseri-dileri. Čitam samo motori forum i forum za one kojima je dosadno ( 8) ). Hvala Rivi. (ja i Joke Zakon smo na slici u Slobodnoj Dalmaciji).

2 zweitakt i slična ekipa šta diskriminira skutere: Ima puno ljudi šta je ovo pročitalo (svaka im čast na kulturi) i nikome nije palo na pamet da se javi osim tebi... E i ja ću bit kulturan pa ti neću ništa reć.

2 ostali: Ne radim na proviziju, ali profesionalno radim svoj posao i upoznam svakog kupca sa popustom i sa svim mogućim poklonima za određene modele (kufer, kaciga...) i trudim se da prodam šta više motora jer smo godinama dućan maloprodaje sa najviše prodanih motocikala i mopeda u Hrvatskoj. Tko god želi nek dođe u dućan i nek se slobodno javi, jer neću ovde iznosit ni reklamu ni cijene ni pogodnosti. Uvijek se možemo dogovorit za popust
daj ne laprdaj,ko diskriminira skutere??
 
Možda te krivo shvatio, ali budi pristojan. On tebe ne vrijeđa. A ja još nisam vidio da je u 1000 i nešto postova na forumu laprdao.
Onaj smajli iza linka je nešto trebao značit. I ja sam shvatio kao i Nike. Šta god ti htio reći. :!:
 
Rivi said:
Možda te krivo shvatio, ali budi pristojan. On tebe ne vrijeđa. A ja još nisam vidio da je u 1000 i nešto postova na forumu laprdao.
Onaj smajli iza linka je nešto trebao značit. I ja sam shvatio kao i Nike. Šta god ti htio reći. :!:
reci nekome da laprda nikako nije uvreda,nego znak da govori nesto izvuceno iz konteksta, a osim toga gospon nike i ja se znamo(mada on to ne shvaca)upravo sa svijeta skutera,posto i sam IMAM skuter i sa njime sam preso puuuun kurac km,(ali svakako manje neg doticni gospon :roll: :D )nikako ne pljujem po tom sredstvu prijevoza :wink:,moj post sa linkom na SS je trebal bit duhovit,a sad ag ga je neko krivo shvatil njegov problem :mortal:
 
zweitakt said:
isto kaj i s popustima u piaggiu......NISTA :wink:

Pa iz ovoga sam zaključio, a ne iz gornjeg posta sa linkom...
 
Fala Riviju šta nam je ukaza na popuste u Piaggija. Valjda on i Nike dile proviziju (zato je Rivi stalno po dućanima i ka ono traži rukavice...). Ma ruka ruku mije...





:D
 
Cvajtakt, reka san ti da te krivo razumija. Falija si smajlija, pa zato. Ali, sumnjam ja da se Nike ljuti ovako i onako.

A šta se tiče popusta, stavija bi ja i da je i u Palome ako triba, samo da ljudi znaju di šta ima jeftinije.

Mada, godinama san vozija Pjađov motor, pa mogu priporučit kvalitetu. A za ostale će mišljenje dat neko drugi.
 
Rivi said:
Cvajtakt, reka san ti da te krivo razumija. Falija si smajlija, pa zato. Ali, sumnjam ja da se Nike ljuti ovako i onako.

A šta se tiče popusta, stavija bi ja i da je i u Palome ako triba, samo da ljudi znaju di šta ima jeftinije.

Mada, godinama san vozija Pjađov motor, pa mogu priporučit kvalitetu. A za ostale će mišljenje dat neko drugi.
gle,nema ljutnje....jebes covjeka koji bi se na tak nekaj naljutio :wink:
 
LOL pa nisam se naljutija...ž

p.s.
Rivi dobit ćeš 50% od mojih 0 kuna provizije