PIAGGIO SKIPPER 150 4T PROBLEM

teoitu

Member
PIAGGIO SKIPPER 150 4T
problem
gore navedeni se gasi sam od sebe u vožnji pri tome ne puca iz ausphua  ne trokira  bez obzira kojom se brzinom vozim jednostavno se ugasi
upali nakon par minuta i ide dalje neko  kratko vrijeme
e sad moja zapažanja
sve se to  događa dok je zagrijan
iprimjetio sam i da malo digne ler gas na 10-tak sekundi i onda se ugasi
CIJENJENI FORUMAŠI SVAKA JE POMOČ DOBRO DOŠLA
HVALA
 
po ovome što si napisao, motor ostaje bez goriva u karburatoru...

 
neki dan napravio 40km u komadu i nije crknul
danas s posla voznja po gradu cca 6km i crkne
cim se malo ohladi pali na zub dva
misliš li da je do membrane
 
Provjeri pumpu goriva/slavinu
 
tog se i ja bojim kako to provjeriti ako nemaš zamjenski
 
bmw m 5 said:
moguce da je cdi u pitanju... :wink:

mene je ovo što malo digne ler gas navelo na nedostatak goriva...  :misli:
 
Mene to što se ugasi i posli par minuta ponovo upali navodi na pomanjkanje zračnosti na ventilima. 
Nije prvi put da  se desilo da na servisu nisu kontrolirali zračnost pa kad se skuter vozi polako onda ide dosta dugo a čim ga se malo potjera odmah stane.I nema kompresije ,nekoliko sekundi i onda opet krene.Pogotovo kinezi al ne samo oni.
 
skuter ima 11oo km nisu valjda ventili
 
teoitu said:
skuter ima 11oo km nisu valjda ventili
                 
Nema veze koliko km ima.Bitno je dali im je netko pravilno naštelao zazor .Inaće bi trebalo bit u redu odmah kad izađe iz fabrike ali nije uvijek tako.Često su bez imalo zazora.       
Da nije uvik sve u redu potvrđuje i jedan motor koji je zaribao sa 37 (trideset i sedam )kilometara. 
Razlog zaribavanja je nedostatak zupčanika koji pogoni pumpu ulja, pa ti vidi.Nije ga bilo u motoru. :shock:     
 
sehrz said:
jbt. koja je to godina !? da nisi omašio 0? :afro:
omašio  nulu dalke 11000
usput evo me stigao na posao bez problema  prešao 6km kroz grad rano jutro 7 sati
 
teoitu said:
tog se i ja bojim kako to provjeriti ako nemaš zamjenski
imaj spremnu jednu dobru svijecicu ispod sica...slijedeci puta kad to napravi odmah parkiraj...izvuci lulicu sa postojece svijecice...utakni novu svijecicu u nju prisloni na masu...i zaverglaj da vidis ima li iskre... :wink:

jedini nacin da koliko toliko pokusas odrediti o kojoj se vrsti problema radi.... :mrgreen:
 
bmw m 5
to bum danas popodne isprobal
uslučaju da nema iskre  koji je dio onda riknul crknul BOBINA CDI  ili nekaj treče
 
bmw m 5 said:
imaj spremnu jednu dobru svijecicu ispod sica...slijedeci puta kad to napravi odmah parkiraj...izvuci lulicu sa postojece svijecice...utakni novu svijecicu u nju prisloni na masu...i zaverglaj da vidis ima li iskre... :wink:

jedini nacin da koliko toliko pokusas odrediti o kojoj se vrsti problema radi.... :mrgreen:
gore navedena metoda isprobana 
REZULTAT : NEMA ISKRE
 
U kakvom je stanju kontakt u lulici (i kabel)?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
lulica i kabel zamjenjeni problem ostao