piaggio skipper 150 st

Status
Not open for further replies.

piroman

New member
zanima me kolko bi motor morao ici, moj ide 90 i to me zabrinjava... svaka pomoc mi dobro dosla..
 
piroman said:
zanima me kolko bi motor morao ici, moj ide 90 i to me zabrinjava... svaka pomoc mi dobro dosla..
oko 110
 
kaj ne prodaješ ti taj skuter  :misli:
 
najbolje si kupiš novi motor recimo suzukija gsxr-a 1000, neče te zabrinjavat 90, jedino se možd zabrineš kad vidiš da ne moraš ubacit u drugu da razviješ tolko
 
da dobro, nisam ni ja tolko glup... motor je trenutno kod mene, i na prodaju je, nemam bas iskustva sa skuterima pa zato pitam kolko bi to trebalo ici, zato kaj frend ima piaggio tajfun 80ccm i ide isto kao i skipper 150 pa mi je to cudno. zato pitam kaj bi moglo biti
 
piroman said:
da dobro, nisam ni ja tolko glup... motor je trenutno kod mene, i na prodaju je, nemam bas iskustva sa skuterima pa zato pitam kolko bi to trebalo ici, zato kaj frend ima piaggio tajfun 80ccm i ide isto kao i skipper 150 pa mi je to cudno. zato pitam kaj bi moglo biti
TPH 80 je 2-taktni a SKR 150 ST je 4-taktni
Isto kao da pitaš kako su se mogli utrkivati u MOTOGP 2-taktni 500 i 4-taktni 1000 i bili ravnopravni
 
ja samo nekuzim kako neki skuteri 125 t4 mogu ici bolje od 150ccm t4, inace se nevozim na skuterima
nemorate odmah vrijeđati, kad se naucite mjenjati brzine na motoru onda mi se javite... a ne na tim farcekima se vozite :LOL:
 
piroman said:
ja samo nekuzim kako neki skuteri 125 t4 mogu ici bolje od 150ccm t4, inace se nevozim na skuterima
nemorate odmah vrijeđati, kad se naucite mjenjati brzine na motoru onda mi se javite... a ne na tim farcekima se vozite :LOL:

kad ti naučiš hodat kak ja vozim skuter onda se obrati skuterašima...


b< waynder
 
opasne su ove cure, bolje bit s njima dobar.
 
piroman said:
ja samo nekuzim kako neki skuteri 125 t4 mogu ici bolje od 150ccm t4, inace se nevozim na skuterima
nemorate odmah vrijeđati, kad se naucite mjenjati brzine na motoru onda mi se javite... a ne na tim farcekima se vozite :LOL:
Runner VX 125 4T ide bolje od Skippera 150 ST 4T
15 ks vs 12 ks
Runner ima 4ventila a skipper samo 2 ventila
Zadovoljan?

p.s.
nastavi sa vrijeđanjem imaš ban 3 dana
Isto vrijedi i za Dani83
 
Status
Not open for further replies.