Piaggio testira 850 ccm mega-skuter

Status
Not open for further replies.
Bio si na forumi i cisto su te otjerali kad si dosao sa spikom da želiš gađat pandure markerom  :misli:
 
gogi said:
Da ali ovo nije skuter. Variomat gura prstiče di mu nije mjesto  :mrgreen:
Meni je zakon stara srka minatelli, da ne mislite da ne volim skutere, i imam doma beverly5

Čini mi se da si i ti jedan od onih koji ne znaju dalje od nosa... pogotovo sa ovim "Variomat gura prstiče di mu nije mjesto"... a tko kaže i određuje gdje je variomatu mjesto???  :misli: :misli: :misli:

Tko je odredio ili rekao gdje je mjesto, bilo ili je, cijelom nizu tehnologija... zašto je diesel 1926.-e stavljen iz kamiona u osobni automobil, zašto je špera diferencijala u osobnim kombijima ili lakim terencima (koji to i nisu), što je sa cijelim nizom izuma i tehnologije koji su preko noći došli iz kamiona ili trkaćih auta u osobne aute, motocikle itd...

Motocikl je manje motocikl ako ima automatski mjenjač ili variomat?? F1 nije više F1 jer ima sve automatizirano? GoldWing ne valja jer ima kuku, kao i Electra Glide?

Meni je F1 još uvijek nešto u što se ne bih (a i ne bih fizički mogao) sjesti, kao što mi je nova Yamaha FJR 1300AS obrazac jednog fantastičnog motocikla. Unatoč tome što nema ručicu spojke.

I zbog svojeg obrazovanja i tehničke potkovanosti nemoj robovati nepisanim obrascima što je i što nije pripadajuće u ili na motocikl.  (y) (y)  Oni koji ih proizvode znaju bolje od nas što motocikli jesu. Kao i što trebaju biti.
 
jolly the roger said:
znaci ipak si se opametio od banna a :jesus:

Jolly, kuha se u odborima za banane da bi mogao popusit jos jednu ;) Nemoj podjebavat. Il napisi nesto pametno i argumentirano, il ces opet gulit kore...
 
Status
Not open for further replies.