Piaggio Typhoon 50 - brzinsko tjuniranje?

limit

Member
Imam typhoon 50, 2015g., serijala, samo skinute blokade sa auspuha, prsten variomata i veća dizna, mislim da je sad dizna 60.
Skuter ide nekih 75-80 ali bi ga malo pojačao. Imam priliku uzet giannelli rekord i malossi multivar sa dodatnim rolicama i oprugama.
E sad me zanima da ne lutam previše po postavkama setupa, koju kombinaciju opruga i rolica mi je najbolje staviti sa ovim auspuhom i multivarom,
da dobijem brzi start i linearnije ubrzanje?
 
limit said:
Imam typhoon 50, 2015g., serijala, samo skinute blokade sa auspuha, prsten variomata i veća dizna, mislim da je sad dizna 60.
Skuter ide nekih 75-80 ali bi ga malo pojačao. Imam priliku uzet giannelli rekord i malossi multivar sa dodatnim rolicama i oprugama.
E sad me zanima da ne lutam previše po postavkama setupa, koju kombinaciju opruga i rolica mi je najbolje staviti sa ovim auspuhom i multivarom,
da dobijem brzi start i linearnije ubrzanje?

poradi i na kocnicama jer ce ici kao metak  :LOL:
 
A koje su sad role unutra, serijske 6.5g?
Ako stavljas multivar, pusti tu gramazu i samo stavi malossi bijelu oprugu koju dobijes s njim (i ovako onako moras rastaviti kvacilo radi malih olrugica za start), pa ces vidjeti gdje si, vrlo moguce da neces niti morati kupovati druge role (ali iskljucivo sa malossi bijelom, sa serijskom oprugom ta gramaza nece stimati niti pod razno)!!!
Dizna .64 ili cak i .62 bi mogla pasati, treba vidjeti.