Piaggio ZIp 2t par pitanja

willy213

New member
Ovako kupio sam polovni skuter za 4500kn i prešao je 10000km. 2009 godište. Redovno je servisiran i imam servisnu knjižicu. Jedino sam imao nezgodu i dio plastike kraj desnog prednjeg svijetla je pukao. Nisam padao s motora i prijašnji vlasnik nije padao. Prešao sam s njime 1000km a prijašnji 9000 Koliko bih mogao dobiti za njega ako bih ga išao prodati..?
I zanima me koliko dođe nova prednja plastika za piaggio zip 2t i gdje to mogu vidjeti.
Ima tehnički i registriran je do kraja godine.
Unaprijed zahvalan
 
vodeno il zracno hladenje... dosta utjece na cijenu!?

 
Ako je zip 2009. godište sigurno nije vodeno hlađenje...nažalost davno su se takvi prestali proizvodit  :?
Ali ovaj zračnjak je odličan skuter,vidim da ga masu koriste pizzerije za dostavu,cili su razvaljeni ali voze konstantno  :wink:
 
nekako imam dojam da se varas NASREĆU  (y) mislim da se ne uvoze u hr ali ipak se proizvode i dalje , sp serije zipa sa novom linijom ... sad sam na mobu pa mi se neda trazit novije ali cim sam uguglao etogac http://www.it.piaggio.com/it_IT/prodotti/zip_sp/default.aspx  :LOL:
 
Samo sto se meni sve cini da je taj motor bio ukraden, a doticni nece nista reci sto sam ga pitao!
 
willy213 said:
Ovako kupio sam polovni skuter za 4500kn i prešao je 10000km. 2009 godište. Redovno je servisiran i imam servisnu knjižicu. Jedino sam imao nezgodu i dio plastike kraj desnog prednjeg svijetla je pukao. Nisam padao s motora i prijašnji vlasnik nije padao. Prešao sam s njime 1000km a prijašnji 9000 Koliko bih mogao dobiti za njega ako bih ga išao prodati..?
I zanima me koliko dođe nova prednja plastika za piaggio zip 2t i gdje to mogu vidjeti.
Ima tehnički i registriran je do kraja godine.
Unaprijed zahvalan

za dijelove pogledaj u piaggio servis u šibeniku, mislim da za zipa nisu skupe plastike. a ako ga zeliš prodat javi se na pm, meni baš jedan takav treba.  (y)
 
sehrz said:
nekako imam dojam da se varas NASREĆU  (y) mislim da se ne uvoze u hr ali ipak se proizvode i dalje , sp serije zipa sa novom linijom ... sad sam na mobu pa mi se neda trazit novije ali cim sam uguglao etogac http://www.it.piaggio.com/it_IT/prodotti/zip_sp/default.aspx  :LOL:
Sićan se toga od prije par godina je počelo čini mi se...al isti k. kad se ne uvozi kod nas.. :wink: