piccilo racing=moćan

smoky

New member
ovi naši distributeri su stvarno.....u banani
moj slučaj:
roba samo što nije stigla sad će samo što nije...ok
dobili smo šleper robe, ali vašeg artikla nemamo...što sad :misli:
nema načina do proljeća da dobijem robu koju želim (a možda ni onda )
, jer se gospodi dilerima ne isplati držati takvu robu, a ako baš želim
nabavit će mi al onda moram dati avans(biser1) još slijedi objašnjenje da ih se kojim slučajem prodalo 20 oni bi imali barem 10 štitnika mašine na lageru(biser2), halo???
Na kraju mi još objašnjava da nije isto nama iz Zg-a i njima iz Stobreča
doći do Italije(biser3), poslije ovog skužio sam s kakvim imam posla :mortal:
Inače radi se o Givi opremi kja je dobra al eto kad imamo usranog distributera :cry:
 
a još je jača fora da ista stvar za isti motor i to originalni dio iz prve ugradnje kod ovlaštenih zastupnika za isti motor ima razliku u cijeni od cca 20 %.
Znači identičan dio je kod nekog drugoga 1500 kuna a kod Grigića 1250 (imam račune ako netko ne vjeruje)! Tomica svaka čast i samo tako naprijed!!!
 
Bok . slažem se u potpunosti sa čekanjem dijelova - čekao sam Givi nosače nekoliko mjeseci naravno uz prethodno obećanje dr. tjedan, pa dr. tjedan itd. Nije to razlog pisanja ovog posta već da recimo Top Moto u Zagrebačkoj ima neke stvari jeftinije nego stoji cijena u samome katalogu louisa. Treba samo pitat a još bolje otići u siječnju mjesecu kada će biti rasprodaje i do 50 % pojedinih artikala u Grazu.
ajd živi bili . . .
 
2001. za Božić sam naručio Givi bočne kofere i nosač kod Piccila, a preko Šepića. Naime, trebali su mi za put 15.05.2002. i zato sam ih naručio toliko unaprijed. Stigli su mi dan prije puta i to ne kod Šepića, nego sam morao loviti kombi paketne distribucije po gradu jer mi oni nebi stigli isporučiti taj dan. :mortal: Šepića ne krivim ni malo jer ništa nije ovisilo o njemu i bio je maximalno fer.
 
ako nekin cudon ovo piccilo vidi zanima me jeli u njega ima kupit arrow puvalicu i koliko kosta
 
znaci rezime ovoga je da se ne kupuje nista kod PICCILA ?!
a meni trebaju Givi koferi !! i sta sad ?
 
Uf, stara rasprava, bilo ih je još, neznam kakav je tamo rezime...

-MV-AGUSTA- said:
znaci rezime ovoga je da se ne kupuje nista kod PICCILA ?!
a meni trebaju Givi koferi !! i sta sad ?
Pa Italija ti je bliža nego Split ;)
Nazoveš pa vidiš rok isporuke ili ako hoćeš mogu ja osobno do njega da mi kaže...
 
ha čuj Agusta ja sam ga ocrnio kod GIVI Italije pa su ga gospoda laganini kontaktirala..........naposljetku sam dobio sto sam tražio.


sto posto ćeš i ti morat "crniti" za svog benellija(il kak se već piše) :wink:
 
pa neide na tornado kofer :LOL:
Za nexusa miu trebaju i to zadnji i 2 bocna
 
-MV-AGUSTA- said:
znaci rezime ovoga je da se ne kupuje nista kod PICCILA ?!
a meni trebaju Givi koferi !! i sta sad ?

Pa nije baš točno. Givi je jeftiniji kod Piccila nego u Louisa. Ja sam svoje E41 naručio telefonom, došao u Split platio i otišao u Perlice zna se već na što. Zadovoljan uslugom i na jednom i na drugom mjestu.
 
TNT said:
Pa nije baš točno. Givi je jeftiniji kod Piccila nego u Louisa. Ja sam svoje E41 naručio telefonom, došao u Split platio i otišao u Perlice zna se već na što. Zadovoljan uslugom i na jednom i na drugom mjestu.

:cool: :mrgreen:
 
TNT said:
-MV-AGUSTA- said:
znaci rezime ovoga je da se ne kupuje nista kod PICCILA ?!
a meni trebaju Givi koferi !! i sta sad ?

Pa nije baš točno. Givi je jeftiniji kod Piccila nego u Louisa. Ja sam svoje E41 naručio telefonom, došao u Split platio i otišao u Perlice zna se već na što. Zadovoljan uslugom i na jednom i na drugom mjestu.

A Perlici ćer radi u škveru. da vidiš ti to?! :cool: :cool: :cool:
Još bolje od janjetine.
 
Rivi said:
TNT said:
-MV-AGUSTA- said:
znaci rezime ovoga je da se ne kupuje nista kod PICCILA ?!
a meni trebaju Givi koferi !! i sta sad ?

Pa nije baš točno. Givi je jeftiniji kod Piccila nego u Louisa. Ja sam svoje E41 naručio telefonom, došao u Split platio i otišao u Perlice zna se već na što. Zadovoljan uslugom i na jednom i na drugom mjestu.

A Perlici ćer radi u škveru. da vidiš ti to?! :cool: :cool: :cool:
Još bolje od janjetine.


Da sam to znao otišao bih ja i do škvera.