Piemont offroad tour

ja imam jedno malo pitanjce. vidio sam na jednoj slici da na jednom motoru otišla guma. kaj se radi u tom slučaju? nisam vidio da je itko od njih imao gumu natovarenu na motoru, šta se samo zračnica metne unutra? to mi malo čudno jer mi se čini da na ovakvom terenu nemre guma samo malo popustiti
 
maff said:
ja imam jedno malo pitanjce. vidio sam na jednoj slici da na jednom motoru otišla guma. kaj se radi u tom slučaju? nisam vidio da je itko od njih imao gumu natovarenu na motoru, šta se samo zračnica metne unutra? to mi malo čudno jer mi se čini da na ovakvom terenu nemre guma samo malo popustiti

1. opcija - sprej za krpanje
2. opcija - ako sprej ne pomogne, skidaš kotač, vadiš i krpaš zračnicu,
moraš imati alat, a sa sprejom možeš napumpati gumu
 
Svaka čast, to se zove đir !!!
 
ib said:
Mozda ne ove sezone, ali DRZ ce kad-tad u garazu. A onda ti se pridruzujem na ovakvim rundama :D

ib

Dogovoreno :D Evo ti slikica za wallpaper, da ne zaboraviš :D :D

 
AnteK said:
maff said:
ja imam jedno malo pitanjce. vidio sam na jednoj slici da na jednom motoru otišla guma. kaj se radi u tom slučaju? nisam vidio da je itko od njih imao gumu natovarenu na motoru, šta se samo zračnica metne unutra? to mi malo čudno jer mi se čini da na ovakvom terenu nemre guma samo malo popustiti

1. opcija - sprej za krpanje
2. opcija - ako sprej ne pomogne, skidaš kotač, vadiš i krpaš zračnicu,
moraš imati alat, a sa sprejom možeš napumpati gumu

a kolko često se desi da baš sama guma nastrada? i to tak da sprej ne pomaže. vidio sam na slikama u nekim putopisima da ekipa zna furat gumu na vrhu prtljage, je to pretjerano oprez ili ne?
 
maff said:
a kolko često se desi da baš sama guma nastrada? i to tak da sprej ne pomaže. vidio sam na slikama u nekim putopisima da ekipa zna furat gumu na vrhu prtljage, je to pretjerano oprez ili ne?

Koliko često? :mrgreen: Pa to nisu podaci koji se mogu tako egzaktno odrediti! Što se više voziš van ceste, šanse su veće. To što ekipa vozi rezervnu gumu nije zbog bušenja, nego trošenja.