Pirelli diablo

Pedrosa

New member
Je valja šta za stazu za 125-icu jer se prodaje na aukciji pa...
 
za neke brže krugove nije, ali ak si početnik i predobra, ali cijena ti nije loša, ak tvoja ne valja to ti je super prilika
inače to nije guma za stazu i sebi je ne bih stavio, ali na  snagu tvog motora  bi
 
SaleKT said:
za neke brže krugove nije, ali ak si početnik i predobra, ali cijena ti nije loša, ak tvoja ne valja to ti je super prilika
inače to nije guma za stazu i sebi je ne bih stavio, ali na  snagu tvog motora  bi
Ma niš onda,prvi put čujem za gumu,imam gore dunlopice 208 obične i ne drže bajno ali za malo bržu vožnju su oke...
Ali sam mislio ako je super guma onda zašto ne...
 
aurellie said:
koje su ti dimenzije guma na motoru?
110/70 i 150/60
 
vozi ove gume koje imaš na motoru, nije ti motor prejak a za prvih par puta ti budu dobre, pa si onda uzmi pirelli supercorsu, ak neznaš di ih nabavit onda se javi
 
aurellie said:
mato jebemu gdje će supercorse bit u 110 širini :)
Pa ima svih koliko znam u toj širini,ako se ne varam i klasa 250 ima te dimenzije  :misli:
 
PEDROSA said:
110/70 i 150/60

http://sportecm3.metzelermoto.com/versione_EN/default.html

evo najbolje gume koje možeš stavit na svoj motor  (y) ( Inače bi bile supercorse ali koliko se dobro sjećam njih nema u tim dimenzijama (možda lažem provjeri)
Gumi pađen ih dila neznam koja je cijena ali 25% ide za keš a sigurno ne budeš razočaran a ono što ne potrošiš na stazi ostat će ti za cestu
 
aurelija, ne mjesaj se tamo di ne znas. imas supercorsu u dimenziji 110 i 150, u svim mjesavinama.
ima cak i dunlop d209 za taj motor.
 
Shokrefumi said:
aurelija, ne mjesaj se tamo di ne znas. imas supercorsu u dimenziji 110 i 150, u svim mjesavinama.
ima cak i dunlop d209 za taj motor.
na kojim gumama imaš ti namjeru vozit PH?
 
Shokrefumi said:
aurelija, ne mjesaj se tamo di ne znas. imas supercorsu u dimenziji 110 i 150, u svim mjesavinama.
ima cak i dunlop d209 za taj motor.

sorry, gledao sam negdje "neslužbeno" gdje ih nije bilo na popisu, najmanje 180 i 120.
A kad već znaš sve, znaš li i gdje se mogu nabavit u hr?  :misli:
 
mato said:
ima120 ima 250
jesi siguran????Ne bih se kladio,ali dobro...
 
aurellie said:
sorry, gledao sam negdje "neslužbeno" gdje ih nije bilo na popisu, najmanje 180 i 120.
A kad već znaš sve, znaš li i gdje se mogu nabavit u hr?  :misli:
nekad se dalo u AH gumel, sad nemam pojma ko je zastupnik za pirelli.

250 ima prednju gumu 120.

a za sebe ne znam sta cu vozit, nesto sto nabavim :mrgreen: