PISTONKE

Nisam ja mislio na kvalitetu vec na dizajn. To da onaj kicos mv-augusta nosi onda ok, ali ti sine Veki...
Jesi pito bracu kramare dal to smijes nosit? :vatrica: :mrgreen:
 
linza said:
Nisam ja mislio na kvalitetu vec na dizajn. To da onaj kicos mv-augusta nosi onda ok, ali ti sine Veki...
Jesi pito bracu kramare dal to smijes nosit? :vatrica: :mrgreen:

prasac jedan !!!! a potajno si zelio da ti ih poklonim za bozic ...i da ti posudim onu crvenu sljokastu majicu !
 
Ma gle mv-augusta, znas da si ti meni drag ali kaj je, je. To su cipelice za tebe i tvoje igracke. I netrebas se nis zbog toga sramit. Da ja vozim slicne igracke ja bi imal custom made sunjalice sa spiglecom napred tak da pod suknjice mogu gledat :mrgreen:
 
linza said:
. Da ja vozim slicne igracke ja bi imal custom made sunjalice sa spiglecom napred tak da pod suknjice mogu gledat :mrgreen:
vidiš toga se nisam in sitija :cool: :LOL: ,idem ih obuč odma :cice:
 
VEKI said:
u anconi, dainese dučan =117 eura :cool:
u piccila nešto slićno 1400 kuna :evil:

U Piccila je slična čizmica (Dainese mod.AKIRA, crna boja, vidi na www.dainese.it) sa zaštitom dijela gdje prolaze uzice (špigete) po cijeni 1.143 kn (carina i PDV uključeno). Osim toga za keš je -5%.
Gospon Veki budite precizniji drugi put. Pozdrav Piccilo
 
Herr PICCILO,
ti se moras pomorit da ste vi trgovci i seriveri necijom zahlugom ozloglasena skupina. I da kad vi kazete da je vani sunce mi vam ne vjerujemo.
To je tako i mena se potrebe uzrujavati. Ali kad ti mene pocastis sa kavom na mom putu onda bim te hvalil na sva usta. :twisted:
 
linza said:
Herr PICCILO,
ti se moras pomorit da ste vi trgovci i seriveri necijom zahlugom ozloglasena skupina. I da kad vi kazete da je vani sunce mi vam ne vjerujemo.
To je tako i mena se potrebe uzrujavati. Ali kad ti mene pocastis sa kavom na mom putu onda bim te hvalil na sva usta. :twisted:
Opet ti se plete jezik. :no: